Angle down Atgal

Rozalimo skyriaus mėgėjų teatras pasirodė namuose

Pakruojo kultūros centro Rozalimo skyriaus mėgėjų teatras (vad. Ž. Macevičius) sekmadienį (rugsėjo 13d.) susibūrė tam, kad trečią kartą parodytų komediją „Į kaimą pas močiutę“ (V. Medenio inscenizacija pagal to paties pavadinimo J. Alesino pjesę).

Trečiasis kartas buvo ypatingas, nes įvyko „ten kur ir sienos padeda“ – NAMUOSE. Nors aktoriams jaudulio buvo šį kartą net daugiau nei įprastai, į salę plūstantys žiūrovai iš Rozalimo, Pakruojo bei kitų miestelių, tapo įkvėpimu, o gausūs plojimai po spektaklio – geriausia dovana tiek režisieriui, tiek vaidinusiems aktoriams.

Spektaklį pristatyti savo bendruomenei, nuspręsta, būtent tą dieną, norint prisidėti prie reikšmingo, kiekvienam Rozalimiečiui, įvykio – titulinių Švč. M. Marijos vardo atlaidų, kurių metu bažnyčioje veikė paroda bei buvo pašventintas atminimo stendas skirtas kun. A. Kisieliaus 100 - osioms gimimo metinėms paminėti.

Salėje užimtos visos vietos, tik patvirtino, kad diena - neeilinė... Seniai bebuvo taip, kad visi bendruomeniškai sugūžėję, mėgautųsi kultūra. Kartu džiaugėsi ir aktoriams bei režisieriui dėkojo Pakruojo r. savivaldybės kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Renata Budrienė. Renginio šeimininkai padėkojo žmogui, kurio dėka pjesė buvo inscenizuota ir išverta į lietuvių kalbą – Viliui Tribului. Na o, salėje buvę žiūrovai ne tik stebėjo spektaklį, bet ir turėjo galimybę, pasiūlyti dramos kolektyvui pavadinimą – po renginio, turintys idėjų jas rašė ir paliko organizatoriams. Dabar beliko sulaukti ką kolektyvas su vadovu išsirinks, ir mėgėjų teatras naujiems pasirodymams galės ruoštis jau turėdami vardą.

 

Pakruojo kultūros centro Rozalimo skyriaus informacija

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite