Angle down Atgal

„Romuvos“ gimnazistų spalvota padėka mokytojams

Šiaulių „Romuvos“ gimnazijos mokinių savivaldos nariai prisijungė prie iniciatyvos #DėkojameMokytojams ir visų gimnazijos mokinių vardu išreiškė savo padėką mokytojams, būrelių vadovams, švietimo pagalbos specialistams, mokyklų vadovams ir visiems, prisidėjusiems prie to, kad vaikai galėtų ugdytis karantino sąlygomis.

Gimnazistai dalyvavo gegužės 31 d. Prisikėlimo aikštėje vykusios Tarptautinės vaikų gynimo dienos akcijos „Didelis spalvotas Ačiū“ piešinių konkurse. Jos metu romuviečiai spalvotu piešiniu papuošė miesto aikštę ir dėkojo gimnazijos pedagogams, padėjusiems mokiniams sėkmingai vykdyti nuotolinį ugdymąsi. Šis tris valandas kruopštaus darbo pareikalavęs piešinys puikuojasi Prisikėlimo aikštėje.

„Mes, „Romuvos“ gimnazijos mokinių seimo nariai, visų mokinių vardu norime iš visos širdies padėkoti mūsų mokytojams, kurie negailėdami savo laiko karantino metu dėjo visas pastangas, kad kokybiškai perduotų mums savo žinias, kad išmokytų mus net tokiomis ekstremaliomis sąlygomis. Manau, mes vieningai – tiek mokiniai, tiek mokytojai – įveikėme šį nuotolinio mokymosi iššūkį“, – negailėjo padėkos žodžių savo gimnazijos mokytojams „Romuvos“ gimnazijos mokinių seimo prezidentė Joana Augutytė.

Mokiniai paruošė ir kitų padėkos staigmenų savo mokytojams: sukūrė savo nuotraukų koliažą su žodžio „Ačiū“ piešiniais ant savo delnų, gimnazijoje antrojo aukšto fojė esančioje Juodojoje lentoje skirtingomis kalbomis užrašė žodį „Ačiū“ ir kiekvienam mokytojui pagamino padėkos dovanėles, pasitelkę origamio techniką.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite