Angle down Atgal

„Romuvos“ gimnazijoje – jaunųjų solistų konkursas „Romuvos balsas 2019“

„Romuvos“ gimnazija ne tik puoselėja bendrąsias kultūrines tradicijas, bet ir kuria naujas. Ypatingo populiarumo yra sulaukęs jau tradiciniu tapęs gimnazijos talentingą jaunimą suburiantis solistų konkursas „Romuvos balsas“.

Dainuoti gali visi norintys ir galintys, o kompetentinga komisija įvertina ir nusprendžia, kuris jaunųjų atlikėjų vertas „Romuvos balso“ titulo.

Šiais metais konkurse dalyvavo iitn gausus jaunųjų atlikėjų būrys – net 19. Vertinimo komisijos – Juozo Janužo, Agnės Michalenkovaitės, Donato Blankos, Editos Puzarienės, Mato Kavaliausko – sprendimu „ROMUVOS BALSU 2019“ tapo antrokė Aidija Mockevičiūtė.

Džiaugėmės visų dalyvių pasirodymais, klausytojų gausa, visos bendruomenės – draugų, bendraklasių, auklėtojų, mokytojų, adimistracijos, tėvų, senelių – palaikymu. Tikimės, kad ir kitais metais tokio populiarumo sulaukęs konkursas „Romuvos balsas“ nenuvils žiūrovų. O nugalėtojos Aidijos laukia dainos įrašas Pauliaus Jasiūno įrašų studijoje, pasirodymas ŠU studentų „Superbalse 2019“. Kvietimą jame dainuoti gavo ir kitas „ROMUVOS BALSO“ dalyvis Rokas Kavaliauskas, kuris klausytojus užbūrė ne tik savo balsu, bet ir gebėjimu puikiai groti saksofonu!

AČIŪ tariame visiems „ROMUVOS BALSO“ entuziastams, muzikos mokytojai Aušrai Kardašienei, organizavusiai šį konkursą. Džiugu, kai vienoje gimnazijoje susirenka tiek nuostabių ir kūrybiškų asmenybių. Jaunimui tokia aplinka – tikra dovana, o mokytojams – džiaugsmas ugdyti tokį talentingą jaunimą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite