Angle down Atgal

Rokiškyje iš degančio negyvenamo namo išgelbėtas vyras

Rokiškyje iš degančio negyvenamo namo ugniagesiai išnešė jame miegojusį vyrą.

Ugniagesiai sako, kad jo gyvybę padėjo išgelbėti laiku gautas pranešimas.

Pranešimas apie gaisrą K. Donelaičio gatvėje, buvo gautas trečiadienio naktį, 1.11 val. Po kelių minučių į gaisro vietą atvykus ugniagesiams, namo stogas jau degė atvira liepsna, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

„Mums atvykus pirmajame aukšte tvyrojo daug dūmų, pats namas negyvenamas, apleistas, netgi be durų ir jame neturėjo būti žmonių, tačiau atlikę žvalgybą radome jame miegantį vyrą. Žmogus tikriausiai benamis, viduje prinešta daug šiukšlių, visokių daiktų, mėtėsi krūvos tuščių butelių. Mėginome vyrą prižadinti, tačiau nesėkmingai, bet benešant į lauką jis atsigavo, tačiau susikalbėti su juo buvo sunku. Perdavėme jį atvykusiems greitosios pagalbos medikams, bet žmogus nesileido jo apžiūrėti, tad medikai vyrą išvežė į ligoninę,“ – pranešime cituojamas Rokiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pamainos vadas Mantas Adamonis.

Name krosnis nesikūreno, elektros nebuvo. Manoma, kad gaisras kilo dėl neatsargaus elgesio su ugnimi, gali būti, kad name prisiglaudęs žmogus kažkuo šildėsi. 

Aštuoni Rokiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Laibgalių ugniagesių komandos ugniagesiai gelbėtojai gaisrą gesino vos ne iki 6 val. ryto. Sudegė namo stogas, tačiau pirmasis aukštas buvo išgelbėtas.

Šiemet per gaisrus Lietuvoje žuvo 71 žmogus, dar 156 apdegė ar apsinuodijo dūmais.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite