Angle down Atgal

Rokiškio valdininkus dėl 100 tūkstančių eurų narstys ir savi, ir prokurorai

Rajono savivaldybės administracijai – neramios dienos. Ne tik savivaldybės komisija, bet ir prokuratūra ėmėsi paieškų, kas pernai pavasarį naujai administracijos vadovei pakišo sutartį, kurioje stebuklingai išdygo 100 tūkst. eurų avansas rangovui, laimėjusiam konkursą Obelių „Žaliosios“ tvarkymo darbams atlikti.

Preliminarioje – nulis, pagrindinėje – dosniai

Apie tai, kad „Žaliąją“ atstatyti turinti konkurso laimėtoja, bendrovė „Virtualūs namai“, savivaldybės pamalonintina solidžiu avansu, „Gimtasis…“ rašė jau anksčiau. Avansą gavę rangovai su darbais iki šiol neskuba, o nutraukti sutarties savivaldybė negali. Ją nutraukus, būtų prarastas ne tik avansas, gali atsirasti reali grėsmė, kad bendrovė skelbs bankrotą, tektų grąžinti ir projektui skirtas kitų šaltinių lėšas.

Iki šios kadencijos savivaldos rinkimų „Žaliosios“ projekto problemos dėl viešumos nepasiekusių priežasčių galimai buvo glaistomos. Visa jėga jos išsiveržė į viešumą tuomet, kai prie rajono vairo stoji nauji vadovai. Išlindo ir nusikalstama veika kvepiančių faktų. Kaip galėjo sutartyje atsirasti 100 tūkst. eurų avansas darbų konkursą laimėjusiai bendrovei, dabar aiškinasi ne tik savivaldybės komisija – darbo duota ir Panevėžio apygardos prokuratūrai.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite