Angle down Atgal

Rokiškio vairuotojų žiema neišgąsdino

Nors šalčių sulaukiame kiekvienais metais, vairuotojus ištinka vis tos pačios bėdos – tai automobilis neužsiveda, tai durelių gumos ar užraktas užšąla, o kai kas apsižiūri, kad ir padangas reikėjo keisti. Vis dėlto pastarosiomis dienomis spustelėjęs šaltukas Rokiškio vairuotojams, atrodo, didesnių problemų nesukėlė. Bent jau toks įspūdis susidaro pakalbėjus su Rokiškio mieste autodetalėmis prekiaujančiais pardavėjais.

Akumuliatorius greičiau „pribaigė“ vasaros karščiai, o ne žiemos šalčiai

Autodetalėmis prekiaujančios ir autopaslaugas teikiančios UAB „Egrena“ pardavėjai sako, kad, termometrų stulpeliams nukritus žemiau 15 laipsnių, prekyba akumuliatoriais neišaugo. Ateina vienas kitas, bet – ne masiškai. Pasak pardavėjų, kur kas daugiau naujų akumuliatorių pirkta pernai, pasibaigus vasarai. Specialistai aiškina, kad vasaros karščiai akumuliatorių „pribaigia“ net greičiau nei žiemos šalčiai.

Didesnės akumuliatorių paklausos sako nepastebėję ir naujos autodetalių parduotuvės „Dijorus“ pardavėjai.

Šaltukas neatginė į parduotuves vairuotojų masiškai pirkti ir specialaus automobilių langus atitirpdančio skysčio ar silikono durelių gumoms.

Tik, kaip pastebi UAB „Egrena“ pardavėjai, gruodžio mėnesį, prieš šventes, sulaukus gausesnio sniego, prasidėjo žieminių padangų pirkimas. Matyt, teigia pardavėjai, nemažai vairuotojų tikėjosi šią žiemą dar įveikti senomis padangomis, bet sniegas, po to virtęs pliurza, tokias viltis sužlugdė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite