Angle down Atgal

Rokiškio rajonas sudomino saulės parkų vystytojus

Energetikos bendrovė „Green Genius“, susidomėjusi galimybe statyti saulės parką, o galbūt, esant palankioms sąlygoms, vykdyti ne vieną projektą Rokiškio rajone.

„Green Genius” atstovas Mindaugas Galiauskas tikino, kad Rokiškis turi potencialo, ir nors procesai pareikalauja kantrybės, tačiau tikisi, jog abipusiai bendradarbiaujant pavyks įgyvendinti planus ir investicijas nukreipti į Rokiškį. Pagrindiniai aspektai, daugiausia lemiantys projektų sėkmę – tinkama infrastruktūra, kadangi įmonė nusiteikusi didesniems projektams, reljefo ypatumai ir žemės paskirties keitimo galimybės.

Susitikime su Rokiškio rajono savivaldybės meru Ramūnu Godeliausku, Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vedėju Raimondu Simanavičiumi, Strateginio planavimo, investicijų ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėja Jurgita Blaževičiūte bei vyr. specialiste Justina Daščioraite., M. Galiauskas pristatė atstovaujamą įmonę, vykdytus projektus ir viziją Rokiškyje. Potencialiems investuotojams buvo pasiūlyti sklypai, kurie atitiktų saulės jėgainių parkams keliamus reikalavimus.

Tikimasi, kas įvykus sėkmingam bendradarbiavimui, pavyks įgyvendinti ne vieną projektą ir pritraukti investicijas, siekiant švarios energetikos, žingsnis po žingsnio einant užsibrėžta kryptimi, kad Rokiškis taptų pavyzdiniu rajonu, draugišku aplinkai, tvariu bei į ateitį žvelgiančiu europietiškai – „žaliuoju kursu”.

Mero teigimu, naujos investicijos ir visi pokyčiai mieste turėtų sukurti inerciją ir priversti investuotojus, gamybos įmones pažvelgti į Rokiškį, kaip į dar neišnaudotų galimybių miestą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite