Angle down Atgal

Robotika Šiaulių Dainų progimnazijoje

Šiaulių Dainų progimnazijoje jau trečius metus vyksta inžinerinės robotikos užsiėmimai, kurių metu mokiniai konstruoja robotus, mokosi juos programuoti ir valdyti. Vieni mokinių sukurti robotukai važiuoja, šoka, kalba, o kiti atkuria realius inžinierinius objektus (malūnus, tiltus, karuseles ir t.t.).

Šių metų sausio 26 d. Dainų progimnazijos mokiniai dalyvavo Tarptautiniame Preiļu robotikos čempionate. Į tarptautinį čempionatą susirinko mokiniai iš Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos mokyklų.

Šiaulių Dainų progimnazijos 6c klasės mokiniai Lukas Kriaučiūnas ir Benas Šimkūnas pelnė I vietą, 4a klasės mokiniai Armandas Valionis ir Matas Vaitkus užėmė II vietą VEX IQ robotų rungtyje, o 2a klasės mokinė Augustė Kaupaitė tapo Free Style robotų rungties laureate.
Šeštokams Lukui ir Benui tai jau ne pirmos robotikos varžybos. Lapkričio mėnesį Kaune vykusiose Lietuvos VEX IQ robotų programavimo varžybose jie laimėjo I ir II vietas.

Mokinius konkursams ruošia informacinių technologijų mokytojai metodininkai Jolita Kaupienė ir Ričardas Gečas.

Šių metų balandžio 12 d. Dainų progimnazija kviečia visus robotikos mėgėjus dalyvauti Lietuvos VEX IQ robotų čempionate.


A.Valaikienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite