Angle down Atgal

Rita Montvilienė: „Alumnų veikla – puiki galimybė prisidėti prie savo universiteto vardo garsinimo“

Vaizdo reportažų rubrikoje „Interviu su Šiaulių universiteto alumnu“ – Šiaulių universiteto alumnų asociacijos valdybos narė Rita Montvilienė. Siūlome ŠU alumnų ir karjeros koordinavimo specialistės Redos Ulinskaitės-Nosavičienės vaizdo pokalbį su Šiaulių universiteto absolvente, Šiaulių miesto savivaldybės projektų vadove Rita Montviliene.

Rita 2010 m. Šiaulių universitete baigė pradinio ugdymo ir etikos studijų programą, o 2013 metais gavo šio universiteto Socialinių mokslų fakulteto vadybos magistro diplomą. Po studijų ji pradėjo dirbti projektų vadove Šiaulių miesto savivaldybės administracijoje, kur dirba iki šiol. „Darbe esu atsakinga už įvairius tarptautinius, gamtosauginius, statybos, socialinės srities projektus. „Mano darbas yra labai įdomus, nes kiekvieną dieną būna įvairių naujienų. Turime bendrauti su atsakingomis institucijomis, spręsti kylančias problemas. Esame atsakingi už projektų iškeltų tikslų, uždavinių ir rezultatų įgyvendinimą. Turime stebėti, kaip viskas vyksta, kaip įgyvendinama projekto sąmata, vykdymo terminai ir kt. Be jokios abejonės, studijų metais įgytos vadybos žinios labai reikalingos darbe, padeda valdyti ir įgyvendinti projektus“, – sako Šiaulių m. savivaldybės projektų specialistė Rita.

2020 m. Rita tapo Šiaulių universiteto alumnų asociacijos nare. Ji sako, jog ją tapti šios asociacijos nare paskatino noras tobulėti, noras save realizuoti ir prisidėti prie Šiaulių universiteto vardo garsinimo bei noras dalyvauti bendruomenės renginiuose.

Kalbėdama apie studijų metus, Rita prisimena, jog buvo labai aktyvi, galbūt todėl keletą metų buvo nominuota iniciatyviausia Šiaulių universiteto studente. „Buvau ŠU Edukologijos fakulteto studentų atstovybės nare ir keletą metų ėjau pirmininkės pareigas. Taip pat buvau ir studentų kultūros klubo nare bei prezidente, dainavau chore. Žodžiu, dalyvaudavau visur, kur tik įmanoma. Iš studijų metų labiausiai įstrigo studentų klubo renginiai, kurie vykdavo pilnutėlėje 225 auditorijoje. Buvo smagu, kai sulaukdavome daug aplodismentų“, – prisimena Rita.

Būsimiesiems studentams, galvojantiems apie tolimesnį kelią, Rita linki pasikliauti savo širdimi, savo vidiniu balsu. Rita: „Darbo rinka šiuo metu yra labai dinamiška. Visiškai nesvarbu, ar tu turi užsienio universiteto diplomą, ar Lietuvos. Manau, kad tas studentas, kuris „užsidegęs“ žiūri į savo studijas, kuris turi didelį ryžtą panaudoti savo gautas žinias, jis visada ras savo mėgiamą darbą“.

Visą Redos Ulinskaitės-Nosavičienės ir Tomo Andrijausko reportažą galite pažiūrėti čia:

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite