Angle down Atgal

Rinkimų maratonas tęsiasi: pirmadienį startuoja išankstinis balsavimas

Pirmadienį prasideda išankstinis balsavimas prezidento antrojo turo ir Europos Parlamento (EP) rinkimuose. Šalies vadovą rinksime iš dviejų kandidatų – Ingridos Šimonytės ir Gitano Nausėdos, EP rinkimuose dalyvauja 16 sąrašų, dviejuose jų – du kandidatai iš Rokiškio.

Pirmadienį 8 val. prasideda išankstinis balsavimas, truksiantis penkias dienas. Rinkėjai savo valią prezidento ir EP rinkimuose galės pareikšti nuo 8 iki 20 val. bet kurioje šalies savivaldybėje. Balsavimas spec. punktuose vyks trečiadienį ir ketvirtadienį, teisę balsuoti namuose turintieji savo balsą atiduos penktadienį ir šeštadienį.

Į EP kandidatuoja du mūsų rajono politikai: su Lietuvos laisvės sąjunga (liberalais) – tarybos narys Gintaras Girštautas (rinkimų sąraše Nr. 11), su „Tvarkos ir teisingumo“ partijos sąrašu – tarybos narys Robertas Baltrūnas (rinkimų sąraše Nr. 9).

Rokiškio rinkimų apygardos komisijos pirmininkės pavaduotoja Aldona Burdinavičiūtė sakė, jog komisijų laukia sudėtingas darbas. Dėl prezidento rinkėjams apsispręsti paprasčiau, nes kandidatai tik du, EP rinkimų biuletenyje – daug partijų ir visuomeninių komitetų sąrašų, o juose įrašytus kandidatus bus galima reitinguoti. Dėl reitingavimo balsų skaičiavimo rinkimų komisijų darbas užtruks.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite