Angle down Atgal

Rinkimams pasibaigus: kaip balsavo Marijampolės apskrities gyventojai?

Vakar šalyje vyko Prezidento rinkimų antrasis turas bei rinkimai į Europos Parlamentą. Dėl Prezidento šalies gyventojai apsisprendė greitai ir net vidurnakčio nesulaukus jau turėjome naująjį Lietuvos vadovą - Gitaną Nausėdą. Naujieji Parlamentarai paaiškėjo tik šį rytą. Šalis apsisprendė, o kaip balsavo atskiri Lietuvos miestai?

Taip pat skaitykite:G. Nausėda - išrinktas Lietuvos Prezidentas

Lietuva išrinko savo atstovus Europos Parlamente

Marijampolė

Marijampolės gyventojai, kaip ir visos Lietuvos rinkėjai, labiau palaikė Gitaną Nausėdą. Jam skyrė kiek daugiau nei 69 procentus balsų. Ingridai Šimonytei skirta beveik 30 procentų rinkėjų balsų.

Europos Parlamento rinkimuose marijampoliečiai labiausiai palaikė socialdemokratus, antroje vietoje liko valstiečiai, jiems ant kulnų mynė ir trečioje vietoje liko konservatoriai.

Vilkaviškis

Vilkaviškiečiai taip pat daugiau nei 74 procentus balsų atidavė Gitanui Nausėdai. 24 proc. balsų atiteko Ingridai Šimonytei.

Europos Parlamento rinkimuose vilkaviškiečiai labiausiai palaikė socialdemokratus, skirdami daugiau nei 30 procentų balsų. Antra bei trečia vietos, kaip ir Marijampolėje, skirtos valstiečiams bei konservatoriams.

Šakiai

Šakiuose Gitanas Nausėda surinko šiek tiek daugiau nei 69 procentus balsų, Ingrida Šimonytė - kone 30 procentų balsų.

Panašu, kad Suvalkija vieninga, tad, kaip ir kitų miestų gyventojai, EP rinkimuose Šakių gyventojai labiausiai palaikė socialdemokratus. Šakiuose antra vieta skirta konservatoriams, trečia - valstiečiams.

Kalvarija

Kalvarijos gyventojai Gitanui Nausėdai atidavė daugiau nei 75 procentus savo balsų. Ingridai Šimonytei teko kone 23 procentai.

Europos Parlamento rinkimuose Kalvarija taip pat palaikė socialdemokratus. Nedaug nuo jų atsiliko antrą vietą užėmę valstiečiai, trečioji vieta teko TS-LKD.

Kazlų Rūda

Kazlų Rūdos gyventojai Gitanui Nausėdai skyrė daugiau nei 71 procentą balsų, I. Šimonytei - kone 27 proc.

EP rinkimuose Kazlų Rūdos gyventojai taip pat labiausiai palaikė socialdemokratus. Antra vieta skirta konservatoriams, trečia - valstiečiams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite