Angle down Atgal

Rinkimai: ką gyventojai labiausiai palaikė Alytaus apskrityje?

Sekmadienį Lietuvos piliečiai atliko pareigą ir atidavė savo balsą už vieną iš kandidatų į šalies Prezidento postą. Po visą naktį trukusių skaičiavimų paaiškėjo, kad antrame ture kausis Ingrida Šimonytė ir Gitanas Nausėda. Tai - bendri šalies rezultatai. O kaip balsavo skirtingų Lietuvos miestų gyventojai?

Alytaus mieste ir rajone - kova tarp lyderių

Alytaus miesto, kaip ir visos šalies gyventojai, rinkimuose labiausiai palaikė Gitaną Nausėdą bei Ingridą Šimonytę. Tiesa, Alytuje pirmavo ne I. Šimonytė, o G. Nausėda. Štai, kaip savo balsus paskirstė alytiškiai:

Alytaus rajone kova taip pat vyko tarp šalies lyderių. Čia, kaip ir mieste, pirmavo Gitanas Nausėda.

Druskininkai palaikė G. Nausėdą

Druskininkuose Ingrida Šimonytė taip pat neaplenkė Gitano Nausėdos. Už jį balsus atidavė 31,65 proc. gyventojų. Rinkimuose dalyvavo kone 60 procentų visų galinčių balsuoti druskininkiečių.

Lazdijuose lyderiai pasikeitė

Nors šalyje pirmavo Ingrida Šimonytė, Lazdijų gyventojai jai skyrė trečią vietą. Čia gyventojai labiausiai palaikė Gitaną Nausėdą ir Saulių Skvernelį. Rinkimuose dalyvavo daugiau nei pusė teisę balsuoti turinčių gyventojų.

Varėnoje pirmavo G. Nausėda

Kaip ir kone visoje Alytaus apskrityje, Varėnoje taip pat pirmavo Gitanas Nausėda. Jam ant kulnų mynė Ingrida Šimonytė, o trečiasis favoritas Saulius Skvernelis nuo jos atsiliko daugiau nei 7 procentais. Štai kaip savo balsus paskirstė varėniškiai:

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite