Angle down Atgal

Rinkimai 2019: kaip antrame ture balsavo Klaipėdos apskrities gyventojai?

Vakar šalyje vyko Prezidento rinkimų antrasis turas bei rinkimai į Europos Parlamentą. Dėl Prezidento šalies gyventojai apsisprendė greitai ir net vidurnakčio nesulaukus jau turėjome naująjį Lietuvos vadovą - Gitaną Nausėdą. Naujieji parlamentarai paaiškėjo tik šį rytą. Šalis apsisprendė, o kaip balsavo atskiri Lietuvos miestai?

Daugiau skaitykite: G. Nausėda - išrinktas Lietuvos Prezidentas

Lietuva išrinko savo atstovus Europos Parlamente

Klaipėdos miesto ir rajono gyventojai balsus skyrė G. Nausėdai

Klaipėdos miesto ir rajono gyventojai naujuoju šalies Prezidentu norėjo išvysti Gitaną Nausėdą. 72 procentai miesto ir tiek pat rajono gyventojų skyrė balsus būtent šiam kandidatui. Tuo tarpu Ingrida Šimonytė sulaukė tik 28 procentų miesto ir 27,92 procentų rajono gyventojų balsų.

Rinkimuose į Europos Parlamentą Klaipėdos mieste ir rajone didžiausio gyventojų palaikymo sulaukė Tėvynės sąjunga. 2 vietoje liko Lietuvos socialdemokratų partija ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

Kretingiškiai taip pat palaikė Gitaną Nausėdą

Kretingoje, kaip ir Klaipėdoje, gyventojai savo balsus skyrė Gitanui Nausėdai. Už jį balsavo 75 procentai žmonių, už Ingridą Šimonytė balsavo tik 25 procentai balsavusiųjų.

Rinkimuose į Europos Parlamentą ir šioje savivaldybėje pirmavo Tėvynės sąjunga, už kurią balsavo 17 procentų rinkėjų.

Neringos gyventojai abu kandidatus palaikė beveik vienodai

Neringoje rinkėjai už abu kandidatus į prezidentus balsavo beveik tiek pat, bet nežymiu skirtumu pirmavo Gitanas Nausėda, už jį balsus atidavė 56 procentai balsavusiųjų.

Rinkimuose į Europos Parlamentą Neringos savivaldybėje pirmavo Tėvynės sąjunga, už kurią balsus atidavė 29 procentai rinkėjų.

Palangiškiai naujuoju prezidentu norėjo išvysti G. Nausėdą

Palangos gyventojai daugiausia balsų (65 proc.) atidavė už Gitaną Nausėdą, už Ingridą Šimopnytę balsavo 35 procentai rinkėjų.

Europos Parlamento rinkimuose rezultatai išliko panašūs, kaip ir kitose savivaldybėse, – pirmą vietą su 24 procentais rinkėjų balsų užėmė Tėvynės sąjunga.

Šilutiškiai Europos Parlamente norėjo matyti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą

Šilutėje Prezidento rinkimų antrajame ture daugiausiai balsų (76 procentai) surinko Gitanas Nausėda. I. Šimonytę palaikė tik 24 procentai rinkėjų.

Europos Parlamento rinkimuose lyderiai Šilutėje – valstiečiai, kuriais pasitikėjimą išreiškė 17 procentų rinkėjų.

Skuodo gyventojai didžiąja dalimi balsų palaikė Gitaną Nausėdą

Už Gitaną Nausėdą Skuodo rajono gyventojai skyrė 5 550 balsų. Tuo tarpu šioje savivaldybėje Ingrida Šimonytė surinko tik 1 782 balsus.

Rinkimuose į Europos Parlamentą skuodiškiai, kaip ir Šilutės rajono gyventojai, palaikė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą, kuriai balsus atidavė 21 procentas rinkėjų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite