Angle down Atgal

Rinkimai 2019: kaip antrame ture balsavo Telšių apskrities gyventojai?

Vakar šalyje vyko Prezidento rinkimų antrasis turas bei rinkimai į Europos Parlamentą. Dėl Prezidento šalies gyventojai apsisprendė greitai ir net vidurnakčio nesulaukus jau turėjome naująjį Lietuvos vadovą - Gitaną Nausėdą. Naujieji Parlamentarai paaiškėjo tik šį rytą. Šalis apsisprendė, o kaip balsavo atskiri Lietuvos miestai?

Daugiau skaitykite: G. Nausėda - išrinktas Lietuvos Prezidentas

Lietuva išrinko savo atstovus Europos Parlamente

Telšiškiai beveik nepalaikė Ingridos Šimonytės

Prezidento rinkimų antrajame ture telšiškiai net 75 procentus balsų skyrė Gitanui Nausėdai. Už I. Šimonytę balsavo 26 procentai rinkėjų.

Rinkimuose į Europos Parlamentą pirmavo Lietuvos socialdemokratų partija. Šią partiją palaikė 18 procentų gyventojų.

Mažeikiuose didžioji dauguma balsų taip pat skirta G. Nausėdai

Mažeikiuose, kaip ir Telšiuose, gyventojai labiausiai palaikė Gitaną Nausėdą. Jam skyrė 16 668 balsus. Už Ingridą Šimonytę balsavo gerokai mažiau – 5 087 rinkėjai.

Europos Parlamento rinkimuose šioje savivaldybėje pirmavo valstiečiai, už kuriuos balsavo 18 procentų rinkėjų.

Plungiškiai beveik vienodai palaikė socialdemokratus ir valstiečius

Prezidento rinkimų antrame ture Plungės gyventojai palaikė G. Nausėdą. Už jį balsavo 10 778 gyventojai. I. Šimonytė šioje savivaldybėje surinko 3 669 balsus.

Rinkimuose į Europos Parlamentą Plungės gyventojai beveik vienodai palaikė Lietuvos socialdemokratų partiją, už kurią balsavo 17,78 procentai rinkėjų ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, kurią palaikė 17,60 procentų balsavusiųjų.

Rietavo savivaldybėje rinkėjai taip pat palaikė G. Nausėdą

Rietavo gyventojai, kaip ir visos Telšių apskrities rinkėjai, didžiausią dalį balsų skyrė G. Nausėdai – 2 440. I. Šimonytei savo balsus skyrė 867 rinkėjai.

Europos Parlamento rinkimuose šioje savivaldybėje pirmavo Lietuvos socialdemokratų partija, kuriai balsus skyrė 19 procentų rinkėjų.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Sponsored video

Taip pat skaitykite