Angle down Atgal

Rimkenzo – apie nepamirštamas moteris: „Tiek daug streso nesu patyręs per visą savo gyvenimą“

Ekstravagantiškasis kikboksininkas Dovydas Rimkus-Rimkenzo ir dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha socialiniuose tinkluose renka įspūdingus gerbėjų būrius, o savo charizmą darkart atskleis ir vykdydami neįtikėtinas užduotis, priversiančias laidoje „Gero vakaro šou“ braukti juoko ašaras.

Laidos vedėjų paklaustas, kas baisiau – stoti į ringą prieš itin stiprų oponentą ar dalyvauti populiariame projekte „Meilė be sienų“, kuriame pagrindinis tikslas – susirasti antrąją pusę, D. Rimkus-Rimkenzo bus atviras: „Tiek daug streso per visą savo gyvenimą nesu patyręs. Pačioje pradžioje jaučiau merginų požiūrį, kad, neva, aš vaikas, man 22 metai. Net sakydavo, kad jos man tarsi mamytės.“

Ir vis dėlto projekte skirti savo dėmesį tik vienai gražuolei, vaikinui tapo neįveikiama užduotis. „Atrodo, kad tau patinka viena mergina, ir kad jau nori jos, o tada supranti, kad gal ir kita patinka? Ir iš visur staiga jauti aistrą ir degimą…“ – savo patirtimi dalinsis D. Rimkus-Rimkenzo.

Taip pat laidoje vaikinas prabils ir apie savo žymiąją kovą socialinėje erdvėje prieš Remigijų Viršilą. Pasirodo, kad jai besirengdamas, prieš imdamas laikytis celibato, Rimkenzo net ir merginas rinkdavosi tik tos pačios svorio kategorijos, kaip jo oponentas…

Savo ruožtu G. Rutkauskienė-Vasha taip pat dėkos likimui už galimybę ir vėl atgyti kaip atlikėjai. Muzikantų šeimoje augusi Gabrielė neslėps, kad kai buvo maža, negalėdavo pakęsti, kai mama paprašydavo padainuoti prieš svečius. Vis dėlto laikui bėgant tai pasikeitė, o pavasarį, sudalyvavusi „Didžiajame šou burbule“, mergina tarsi pradėjo naują savo gyvenimo etapą.

„Dėkoju gyvenimui, kad man atsirado galimybė ten sudalyvauti būtent šiuo gyvenimo laikotarpiu. Aš ten dalyvavau po skyrybų, atsigavau, ir manau, kad šitaip man atėjo pats laikas žydėti ir siekti to, ko noriu“, – sakys ji.

O po atvirų pokalbių, tiek Rimkenzo, tiek ir Vasha eis žaisti neįtikėtinų žaidimų, kurie pirmąkart net ir laidos vedėją Dijorą išmuš iš vėžių.

Atviri pokalbiai ir smagūs žaidimai su Vasha ir Rimkenzo – jau šį trečiadienį, 19.30 val. per TV3 laidoje „Gero vakaro šou“!

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite