Angle down Atgal

Rietavo jubiliejui skyrė teatralizuotą inscenizaciją

Rietavo savivaldybės dvidešimtmečiui skirta konferencija prasidėjo teatralizuota inscenizacija, sulaukusia šiltų žiūrovų plojimų.

Savo pranešime Savivaldybės meras Antanas Černeckis apžvelgė du Rietavo savivaldos dešimtmečius nuo tos dienos, kai ji buvo atkurta, iki dabar. Papasakojo, kas buvo nuveikta visose srityse – apie įgyvendintus projektus, švietimą, kultūrą, sportą, jaunimo veiklas, socialinę ir sveikatos sritis, bendruomenes, verslą ir žemės ūkį. Žodžiu, kalbėjo apie visa, kas per tuos metus pakeitė ir pagražino Savivaldybės gyventojų kasdienybę.

Rietaviškiams sveikinimus atsiuntė LR Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, su jubiliejumi pasveikino Sigitas Kaktys, prieš du dešimtmečius dirbęs Valdymo reformų ir savivaldybių reikalų ministru ir prisidėjęs prie Rietavo savivaldos atgimimo.

Pasveikinti rietaviškių atvyko ir trys LR Seimo nariai – Jurgis Razma Andriejus Stančikas ir Jonas Varkalys. Nepamiršo gerą žodį tarti Rietavo Garbės pilietis Česlovas Degutis. Su dovanomis atvyko irgi prieš dvidešimt metų įsteigtų savivaldybių – Pagėgių ir Elektrėnų – merai Vaidas Bendaravičius ir Kęstutis Vaitukaitis. Sveikino ir kaimyninės Plungės savivaldybės meras Audrius Klišonis, o gražius Savivaldybių asociacijos prezidento Mindaugo Sinkevičiaus žodžius perdavė „Savivaldybių žinių“ direktorė Lina Belevičienė.

Tądien Rietavo Garbės piliečių gretas papildė Henrikas Ciparis, Justinas Krėpšta, Ramunė Šmigelskytė-Stukienė ir Jonas Jagminas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite