Angle down Atgal

Tveruose – poezijos vakaras „Aš lauksiu... Beržas“

Tikriausiai nerasime nė vieno, kuris nežinotų, kas yra Paulius Širvys. Jis neatsiejamas nuo savo eilėraščių, o eilėraščiai – nuo jo. Poezija buvo vienintelis jo turtas… Nerašęs valdiškos poezijos, mylimas, giriamas, gerbiamas, laukiamas ir… „velnioniškai vienas“.

Šiais metais Pauliui Širviui, poetui, kuris Lietuvai paliko daug daugiau, negu ji jam dovanojo, sukanka 100 metų . Visas amžius. Per visą Lietuvą skamba jo eilės, pagal jo eiles kurtos dainos.

Besibaigiantis rugsėjis sukvietė ir tveriškius, neabejingus literatūrai, į  poeto jubiliejų. Jo kūrybą – daugiau ar mažiau paties biografiją, skaitė aktorius, renginių vedėjas Modestas Vaitkevičius, dainavo Naisių vasaros teatro aktorė Gintarė Daniusevičiūtė-Vaitkevičienė. Scenografija, lankstinukais ir  dekoracijomis pasirūpino dailininkas, menininkas, floristas, tiesiog grožio kūrėjas  Evaldas Jasiūnas. Vakaro metu skaitomos eilės tirpdė abejingumą,  šildė ne vieną  širdį, užbūrė nepavaldžios, pakylėtos meilės jausmu…

Paulius Širvys –  grynuolis iš lyrikos platybių, turėjęs tikrą Dievo dovanotą talentą. Jo kūryba ir gyvenimas – be pabaigos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite