Angle down Atgal

RGB: savaitgalį Birštone atidaromos fotoparodos „kodas“

Pirmąjį metų savaitgalį Birštono gyventojai ir svečiai yra kviečiami į spalvas pažvelgti kitaip – sekmadienį Kurhauze atidaroma šiauliečio fotomenininko Aino Kazlausko paroda, kurios pavadinimas „RGB“ yra užšifravęs anglišką spalvų paletės pavadinimą: raudonos (red), žalios (green) ir mėlynos (blue).

RGB terminas yra plačiai paplitęs tarp fotografų ir nors iš pirmo žvilgsnio tai tiesiog vienas iš sausų bei techniškų pavadinimų – būtent jis sudomino fotomenininką savo simboline prasme. Pasinaudojęs šiuo jam gerai pažįstamu spalvų kodu ir sustiprindamas jį kūno kalba, A. Kazlauskas savo pirmojoje personalinėje parodoje puikiai atskleidė jo fotomene atsikartojančią temą – žmogaus emocinį pasaulį, jo gylį ir horizontus. Red (raudona) – aistra, veržlumas ir per pokytį ateinanti laisvė. Green (žalia) – viltis, tikėjimas ir su tuo keliaujanti ramybė. Blue (mėlyna) – tikėjimas ir harmonija su savimi bei išoriniu pasauliu.

Nuotraukose išvysite atsikartojančią moters figūrą, nes šiame projekte autorius ir jo mūza per visas emocijas keliauja drauge, įgyvendindami savo apmąstymus spalvos kaip simbolio, kūno kalbos ir fotografijos meno pagalba.

Parodos atidarymas vyks 2020 m. sausio 05 d. (sekmadienį) 14:00 val. Birštono Kurhauze, paroda veiks iki sausio 26 dienos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite