Angle down Atgal

Rezultatus pastebėsime greitu metu

Jauniausias Anykščių rajono tarybos narys Šarūnas Grigonis paskutiniame Tarybos posėdyje atkreipė dėmesį, kad Anykščių rajone prastai sprendžiami jaunimo reikalai, per keletą paskutinių metų nesusikūrė nė viena nauja jaunimo organizacija. Jaunasis politikas įžvelgia, kad tai gali lemti prastai Savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorės Ingos Beresnevčiūtės atliekamos pareigos, ši atkerta, kad pačiam jaunimui trūksta iniciatyvumo.

Kaip, Jūsų akimis, šiandien atrodo jaunimo situacija Anykščių rajone? Ar įžvelgiate kažkokias su tuo susijusias problemas? O gal Anykščių jaunimui visko pakanka, jais ir taip pasirūpinta?

Mindaugas SARGŪNAS, Anykščių rajono Tarybos narys:

- Pirmiausia, norėčiau pasidžiaugti, kad Jaunimo reikalų taryba stipriai atsinaujino ir ateina dirbti daug aktyvių žmonių, kurių darbo rezultatus, labai viliuosi, stebėsime jau greitu metu. Šarūnas dabar turi visus įrankius aktyvinti šią Tarybą, tad tikiu, kad jauni žmonės joje reikštis pradės daugiau. Manau, geriausiai, ko šiai dienai trūksta jaunimui Anykščiuose, gali pasakyti tik pats jaunimas. Pats dirbdamas šioje Taryboje galiu pastebėti, kad dažnai jaunimas iki šios Tarybos negeba atnešti žinios, kas jiems šiai dienai yra aktualu. Reikia rasti kitų būdų, kaip prie jauno žmogaus prieiti, kad jis nebijotų reikšti savo idėjų. Dėl organizacijų steigimosi, tai norėčiau pastebėti, kad Anykščiuose jaunimo mažėja, o aktyvaus jaunimo skaičius dažniausiai išlieka panašus, todėl, manau, ir nematome naujų organizacijų kūrimosi. Reikia dirbti, kad esamos jaunimo organizacijos būtų aktyvesnės, ir jose pakaks vietos visiems. Ingai vienai nešti Jaunimo reikalų koordinatorės vėliavą yra tikrai nelengva. Dažnai sprendimai dėl įvairių galimų projektų Anykščiuose priklauso ne nuo jos vienos, taip pat ir nuo administracijos vadovų sprendimo. Anksčiau tikrai nebuvo skiriama pakankamai administracijos dėmesio jaunimo reikalams, bet dabar, su atsinaujinusia komanda, tikiu, šie reikalai pajudės teigiama linkme.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite