Angle down Atgal

Rezonansinių avarijų išgarsintas A. Tumėnas vėl teisme: neblaivus įkliuvo prie vairo

2012-aisiais dėl sukeltos avarijos, sulaukusios itin didelio visuomenės dėmesio, išgarsėjęs vilnietis Arnas Tumėnas vėl nusikalto sėdęs prie vairo – kelių policija vairuotoją sustabdė kelyje neblaivų.

Vilniaus miesto apylinkės teismas trečiadienį atvertė A. Tumėnui iškeltą baudžiamąją bylą dėl vairavimo esant didesniam nei 1,51 prom. girtumui, tačiau tai padarė tik formaliai – teisme nepasirodė A. Tumėno advokatas Romualdas Mikliušas, praėjusį vasarį buvęs suimtas vadinamojoje Teisėjų korupcijos byloje.

„Advokatas buvo neinformuotas, tiesiog šiuo metu jis negali atvykti. Prašyčiau atidėti posėdį, be advokato aš negaliu“, – teigė A. Tumėnas. Anot teisiamojo, ikiteisminio tyrimo metu jis turėjo du advokatus, tačiau nė vienas nebuvo informuotas, kad trečiadienį vyks teismo posėdis.

Pasak prokurorės Agnės Stankevičiūtės, A. Tumėnas buvo sustabdytas šių metų birželio 5 d. Vilniuje, Ukmergės g., vairuojantis automobilį „Mercedes-Benz“. Koks girtumas buvo alkotesteriu nustatytas vairuotojui, prokurorė teigė negalinti atskleisti, kadangi įrodymų tyrimas dar nepradėtas.

Pats A. Tumėnas nepanoro pasakoti apie į teismą atvedusį įvykį. „Nenoriu komentuoti. Tai mano teisė“, – sakė teisiamasis.

A. Tumėną itin išgarsino 2012 m. sukelta avarija: 2012-ųjų balandžio 28 d. vyras šalia M. Romerio universiteto, taip pat vairuodamas automobilį „Mercedes-Benz“, trenkėsi į policijos ekipažą ir sužalojo penkis žmones. Pastaroji avarija didelio dėmesio sulaukė dėl keleto aplinkybių – A. Tumėnas tuo metu buvo garsios advokatės Svetlanos Proninos žentas, po avarijos pabėgo iš įvykio vietos, galimai bandydamas nuslėpti girtumą, emocijas kėlė ir nebaudžiamumo jausmas – A. Tumėnas brangiu automobiliu Vilniaus gatvėmis galėjo lėkti apie 150 kilometrų greičiu, o avarijos metu nukentėjusių žmonių gyvenimo kokybė vėliau pablogėjo dėl sveikatos problemų.

Prie neigiamo A. Tumėno įvaizdžio prisidėjo ir faktas, kad vairuotojas dar 2005 m. būdamas neblaivus padarė avariją, per kurią žuvo jo draugas, ir buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn. Tačiau byla buvo nutraukta, A. Tumėnui ir nukentėjusiojo giminaičiams susitaikius, o vairuotojas, matyt, iš šio įvykio nieko nepasimokė.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite