Angle down Atgal

Antrasis Respublikinis patyriminio ugdymo anglų kalbos pateikčių konkursas „My success story“

Lapkričio 21-oji Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje buvo išskirtinė diena. Šią dieną jau antrą kartą buvo organizuojamas respublikinis patyriminio ugdymo anglų kalbos pateikčių konkursas „My success story“.

Šio konkurso tikslas – skatinti mokinių anglų kalbos mokymąsi, plėtoti mokinių sociokultūrinę kompetenciją, darbą grupėse, tarpmokyklinį bendravimą ir bendradarbiavimą, patirties sklaidą bei populiarinti informacinių technologijų naudojimą. Kiekviena komanda, sudaryta iš trijų narių, turėjo pristatyti savo potemę duota tema „My success story“. Jų užduotis buvo pasirinkti vieną žmogų iš bendruomenės ir atlikti interviu. Norime pasidžiaugti, jog sulaukėme labai įdomių ir įkvepiančių mokinių pristatymų. Gimnazistai domėjosi savo krašto žmonėmis, kurių gyvenimo istorijos ir patirtys yra išskirtinės ir motyvuojančios. Džiaugiamės, jog mokiniai pasirinko kalbėti apie gerai pažįstamus ir artimoje aplinkoje gyvenančius bendruomenės narius. Konkurse buvo pristatyti žinomi bendruomenės atstovai (pedagogai, dvasininkai, švietėjai, pareigūnai, rašytojai, menininkai).

Šis konkursas buvo išskirtinis dar ir tuo, jog į mūsų gimnaziją atvyko garbios viešnios, kurios buvo ir komisijos narės: Catherine Cullinan, viešųjų ryšių skyriaus diplomatė iš JAV ambasados, Miglė Ogorodnikovienė, Oxford leidyklos UAB „Humanitas“ Baltijos šalims atstovė. CatherineCullinan dalijosi savo asmenine patirtimi, papasakojosavo atvykimo į Lietuvą istoriją, kaip tapo diplomate, aptarė šio darbo ypatumus bei trumpai apžvelgė amerikietiškos kultūros tradicijas ir papročius.

Oxford leidyklos UAB „Humanitas“ Baltijos šalims atstovė Miglė Ogorodnikovienė vedė mokiniams ir mokytojams paskaitą „How to prepare a good presentation“. Ši paskaita buvo informatyvi ir labai naudinga. Komisijoje taip pat buvo mūsų gimnazijos informacinių technologijų mokytoja Rasa Antanaitienė, IIIag klasės mokinys Mantas Simanauskas ir IVag klasės mokinė Izolda Nausėdaitė. Renginį vedė 6a klasės mokinys Augustas Grekštas bei 8b klasės mokinys Naglis Kazlauskas. Renginio vedėjai visus sužavėjo savo taisyklinga anglų kalba. Puikia nuotaika visus užkrėtė III g klasės mokinių instrumentinės grupės „Music confetti“ pasirodymas bei Elzės Gružaitės ir Ugnės Garmutės duetas.

Išklausiusi visus pristatymus, komisija išrinko tris pačius geriausius darbus. Pirma vieta atiteko jungtinei 8b ir Iag kl. mokinių komandai – Skaistei Girdvainytei, Vėjūnui Žilinskui ir Agnei Chockevičiūtei. Jų pristatymas „A fluctuating pathway“ pasižymėjo nepriekaištinga anglų kalba bei atskleidė mokinių oratorinius gebėjimus.

II vieta atiteko IIbg klasės mokiniams, o III vieta buvo skirta Palangos Senosios gimnazijos komandai. Nugalėtojai pasipuošė trijų spalvų (aukso, sidabro, bronzos) medaliais bei buvo apdovanoti Oxfrod leidyklos knygomis. Visiems dalyviams buvo įteikti padėkos raštai bei saldžios dovanėlės. Po renginio skaitykloje prie arbatos puodelio visi dalijosi įspūdžiais, įgytomis naujomis patirtimis.

Dėkojame gimnazijos mokiniams, kurie su dideliu entuziazmu dalyvavo šiame konkurse, III g klasių mokiniams, kurie savo muzikiniu pasirodymu nustebino gimnazijos svečius ir dalyvius (trečiokus ruošė muzikos mokytoja ekspertė Irena Ubartienė). Ačiū gimnazijos administracijai, kuri parėmė ir nuoširdžiai padėjo organizuoti šį renginį. Tikimės, jog šis konkursas taps gražia mūsų gimnazijos tradicija).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite