Etaplius.lt nuotr.
Angle down Atgal

Respublikinėje Šiaulių ligoninėje – neeilinė diena: medikų gretas papildė šeši kardiologai

Respublikinėje Šiaulių ligoninėje – iškilminga diena. Pirmadienį Širdies ir kraujagyslių centre darbą pradėjo net šeši kardiologai. Tiesa, darbą baigė ilgametę patirtį turinti kardiologė Birutė Rekašienė.

Ligoninės kiemelyje pasveikinti darbą Širdies ir kraujagyslių centre pradėję medikai: Ieva Merkytė, Agnė Mažutavičiūtė, Julija Jurgaitytė, Rūta Ereminienė ir intervenciniai kardiologai – Tautvydas Platūkis, Robertas Pranevičius.

Visi jaunieji medikai baigė rezidentūrą Kauno klinikose.

Naujus darbuotojus pasveikino ligoninės direktorius Remigijus Mažeika.

Intervencinės angiologijos skyriaus koordinatorius Vytenis Tamakauskas, Širdies ir kraujagyslių centro vadovė dr. Nora Kupstytė-Krištaponė, direktorius R. Mažeika bei kiti susirinkę kolegos taip pat išlydėjo darbą baigusią kardiologę Birutę Rekašienę. Medikė darbą ligoninėje pradėjo prieš 44 metus ir buvo viena pirmųjų dirbusių tuomet kątik duris atvėrusiame Specializuotame kardiologijos skyriuje. Medikė buvo vertinama kolegų kaip itin išskirtinė asmenybė, pasiruošusi ištiesti pagalbos ranką. Už paslaugumą ir kolegiškumą 2019 metais gydytojai buvo įteiktas garbingas „Metų kardiologės“ apdovanojimas.

Jauniesiems kardiologams darbą baigusi medikė negailėjo gražių žodžių ir patarimų.

„Kai mes pradėjome dirbti priemonių daug nebuvo. Dabar darbas kitoks, įrangos turime. Tačiau neužmirškite, kad svarbiausia dirbant su pacientais ir yra pats žmogus. Svarbiausia yra bendrauti ir išsakyti tiesą į akis“, – kalbėjo B. Rekašienė.

Darbą pradėję kardiologai dėkojo medikei už patarimus ir neslėpė noro greičiau pradėti darbus Šiauliuose.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite