Angle down Atgal

Respublikinė Šiaulių ligoninė atsinaujina – nuo birželio mėnesio pradėti vykdyti trys svarbūs statybų ir remontų projektai

Šiaulių ligoninėje – džiugūs pasikeitimai. Šiuo metu vykdomi trys statybų ir rekonstrukcijos projektai.

 

Prie ligoninės Priėmimo – skubiosios pagalbos pastato bus pristatytas naujas Širdies kraujagyslių centro Angiologijos skyrius.

„Bus pastatytas ir įrengtas apie 800 kvadratinių metrų ploto pastatas. Jame bus įrengtos dvi operacinės, kurios bus patogios ir pacientams, ir personalui“, – pasakojo laikinai einantis direktoriaus pavaduotojo infrastruktūrai pareigas Rimvydas Varonas.

Statybos darbams vykdyti buvo rengiamas konkursas, kurį laimėjo ir darbus atliks UAB „VA Statyba“. Įmonė įsipareigojo darbus baigti per beveik 2 metus. Naujo pastato statybai prireiks kiek daugiau nei 1,4 milijono eurų.

Statybos darbai
Statybos darbai

Neliks avarinės būklės pastato

Respublikinės Šiaulių ligoninės kieme esantis apleistas pastatas bus rekonstruotas. Jame atsiras Geriatrijos skyrius.

„Numatomas buvusio katilinės pastato kapitalinis remontas. Jis šiuo metu – avarinės būklės, tačiau pastatą nugriausime ir jo vietoje iškils Geriatrijos skyrius“, – apie planuojamus darbus pasakojo R. Varonas.

Šiuo metu rengiamas pastato techninis projektas, kurio kaina sieks apie 36 tūkstančius eurų.

Konkurso būdu išrinktas projektuotojas UAB „Maspro“, kuris šį darbą įsipareigojo atlikti per 4 mėnesius.

Dėmesys vaikų ligų skyriams

Remonto sulauks ir Moters ir vaiko klinika. Čia bus atliekamas Vaikų konsultacijų poliklinikos kapitalinis remontas. Darbai atsieis daugiau nei 560 tūkstančių eurų. Bus tvarkomi ir Vaikų ligų skyriai, esantys skirtinguose aukštuose.

„Šie skyriai buvo jau dešimtmečiais neremontuoti. Buvo tik kosmetinis remontas atliekamas, kad atitiktų bent minimalius higienos reikalavimus“, – sakė R. Varonas.

Vaikų ligų skyriams suremontuoti skirta beveik 1,2 milijono eurų. Konkursus rangos darbams atlikti Moters ir vaiko klinikoje laimėjo UAB „Telšių meistras“.

Visi trys statybos ir rekonstrukcijos projektai Šiaulių ligoninėje bus įgyvendinami bendromis Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšomis.

Daugiau – A. Rutkausko vaizdo medžiagoje:

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite