Angle down Atgal

Renkant Radviliškio merą antrajame ture jau balsavo 8,79 proc. rinkėjų

Radviliškio mero rinkimų antrajame ture per pirmas tris išankstinio balsavimo dienas savo valią pareiškė 2713 arba 8,79 proc. rinkėjų, rodo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenys.

1038 rinkėjai pasinaudojo galimybe balsuoti iš anksto Radviliškio miesto kultūros centre, 69 balsavo specialiuosiuose punktuose, 1606 – namuose.

Per tą patį laikotarpį pirmojo turo metu savo valią buvo pareiškę šiek tiek daugiau rinkėjų – iš viso 2917 rinkėjai arba 9,45 proc. nuo visų rinkėjų.

Balsavimas iš anksto vyko trečiadienį ir ketvirtadienį Radviliškio miesto kultūros centre, tomis pačiomis dienomis bei penktadienį buvo galima balsuoti vadinamuosiuose specialiuose punktuose: ligoninėse, socialinės globos įstaigose, bausmės vykdymo vietose, kariuomenės vietose ir pan.

Penktadienį vyko ir šeštadienį tęsiamas balsavimas namuose, o sekmadienį rinkėjai balsuos rinkimų apylinkėse.

Radviliškio mero rinkimų antrajame ture varžosi du daugiausiai balsų per pirmąjį turą surinkę kandidatai: Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų iškelta Jolanta Margaitienė ir Lietuvos žaliųjų partijos atstovas Vytautas Simelis.

J. Margaitienė pirmajame ture surinko 30,66 proc. balsų, V. Simelis – 22,3 procento. 

J. Margaitienė šiuo metu eina savivaldybės administracijos direktorės pareigas, V. Simelis yra savivaldybės Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vedėjas. 

Radviliškio mero rinkimuose gali dalyvauti 30 tūkst. 858 rinkėjai.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite