Angle down Atgal

Renkamės nuotekų valymo įrenginį: į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

Pavasaris puikus metas pradėti darbus ir pasirūpinti savo namais. Vienas iš darbų – įsirengti nuotekų valymo įrenginį. Norint įsirengti kokybišką ir tinkamą įrenginį svarbu atkreipti dėmesį į kelis aspektus. „Vandenvala“ įmonės specialistai dalijasi naudingais patarimais, kaip tai padaryti.

 

@Vandenvala
@Vandenvala

Specialistai pastebi, kad nuotekų valymo įrenginiai labai aktuali ir opi problema, jeigu nenorite teršti aplinkos, kurioje gyvenate. Įrenginys reikalingas ne tik, kad išvalytų iš namų išbėgančias nuotekas, bet ir panaikintų nemalonų kvapą.

Paėmus iš gamtos vandenį ir panaudojus jį savo buitinėms reikmėms, vandenį atgal turime grąžinti švarų. Nuotekų valymo įrenginys puikus sprendimas neteršti savo namo kiemo ir aplinkos. Be to, tai paprastas, patogus ir pigiausias būdas tinkamai susitvarkyti ir išvalyti nuotekas. Įsirengę kokybišką nuotekų valymo įrenginį jūs ne tik neteršite gamtos, bet ir atitiksite visus aplinkosaugininkų reikalavimus.

Kaip išsirinkti tinkamą?

Vandenvala“ specialistai be išimties pataria – svarbu pasidomėti apie įrenginių gamintojus. Norint išsirinkti kokybišką ir gerą gamintoją reikėtų atkreipti dėmesį, kiek metų gamintojas rinkoje, kokia jo patirtis šioje srityje ir kokias paslaugas siūlo. Anot specialistų, svarbu pasidomėti, ar gamintojas veža įrenginius į šalis kuriose yra griežtesni reikalavimai nei Lietuvoje. Apsiriboti vien Rusija ir Lenkija neužtenka, reikėtų sužinoti ar veža į tokias šalis, kaip Norvegija, Anglija, Vokietija ar Australija. Žinodami, kad veža į griežtus reikalavimus taikančias šalis, būsite garantuoti, kad išsirinkote kokybišką gamintoją, kuris jūsų neapvils.

Renkantis įrenginį specialistai siūlo atkreipti dėmesį ne tik į gamintoją, bet ir montuotojus. Pasak specialistų netinkamai sumontuotas įrenginys neatliks savo darbo kokybiškai. Geriausi pasaulio įrenginiai, kurie sumontuoti ne pagal reikalavimus negali tinkamai veikti arba gali net sulūžti. Norint išvengti šių nemalonumų reikėtų įsitikinti, kad pasirenkate ne pigiausius montuotojus, o tuos, kurie savo darbą atlieka daug metų ir gali būti garantuoti dėl savo darbų kokybės.

Ekspertai siūlo gerai pagalvoti prieš pasirenkant naujai atsiradusius ir mažai girdėtus rinkos naujokus. Rinktis patikimą montuotoją galite ne tik pagal rekomendacijas, bet ir pasikonsultavus su specialistu, kuris jums patars, o pinigai nebus išleisti veltui.

 

@Vandenvala
@Vandenvala

Be nuotekų valymo įrenginio – nepatogumai ir problemos

Dažnai žmonės, kurie neturi įsirengę nuotekų valymo įrenginio susiduria su įvairiausiomis problemomis ir nepatogumais. Pradedant rūpesčiu dėl reguliaraus nuotekų ištraukimo organizavimo iki nemalonių kvapų. Žiemą kyla problemų dėl apsnigtų kelių ir pasiekiamumo, sunki technika ne visada gali privažiuoti šiuo laikotarpiu.

Nuotekos taip pat gali teršti gruntą, kuris patenka per nesandarias talpas, taip teršiamas gruntinis šulinių vanduo, kurį žmonės ir toliau geria. Specialistai siūlo nepamiršti, kad dėl teršiamos aplinkos galite gauti didelę baudą, o dėl netinkamų veiksmų sulaukti nepasitenkinimų iš savo kaimynų.Ekologija šiuo metu yra labai svarbi ir tampa vis griežčiau kontroliuojama.

Kokybė – labai svarbu

Norintiems įsigyti nuotekų valymo įrenginį reikėtų atkreipti dėmesį į kokybę. Ekspertai pastebi, kad klientai dažnai labiau domisi kaina, o ne įrenginiu ar kompanija, kuri jį montuos. Reikėtų pasidomėti kokios bus suteiktos garantijos, konsultuotis su specialistais ir stengtis išsirinkti kokybišką ir sau tinkamą variantą.

Galite konsultuotis ne tik su vienu specialistu, bet net ir su keliais. Atvažiavę į vietą specialistai įvertins situaciją ir parinks tinkamiausią sprendimą jūsų problemai. „Vandenvala“ įmonė gali nemokamai atvykti pas klientą į sklypą ir viską įvertinus pateiks sprendimo variantus, nuo įrenginio modelio iki montavimo būdo.

Kada geriausias metas pradėti darbus?

Rinktis nuotekų valymo įrenginį ir montavimo darbus galima bet kuriuo sezono metu, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, kad yra palankios oro sąlygos atlikti montavimo darbus. Specialistai įspėja, kad montavimo darbai turėtų būti atliekami nuo pavasario iki vėlyvo rudens, kol tai leidžia geros oro sąlygos ir nėra įšalusi žemė. Pavasarį susimontavus įrenginį galėsite greičiau džiaugtis gražia aplinka.

Ar kaina svarbi?

Paklausus apie kainos svarbumą „Vandenvala“ įmonės darbuotojai šmaikščiai juokauja: „Liūdesys dėl blogos kokybės trunka ilgiau, negu džiaugsmas dėl geros kainos.“ Svarbiausia geras kainos ir kokybės santykis, nors kokybiškas įrenginys ir montavimas kainuos šiek tiek daugiau, tačiau galėsite juo naudotis be rūpesčių ir nesklandumų.

Specialistai taip pat siūlo pasidomėti apie teikiamas dalines kompensacijas, norint įsirengti nuotekų valymo įrenginį. Daugiau informacijos reikėtų ieškoti savo savivaldybėse arba pasitarti su „Vandenvala“ specialistais. 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite