A. Žibalio nuotr.
Angle down Atgal

Renginiai Šiauliuose – bet kokiu oru!

Ar lietui lyjant, ar audrai siaučiant – Šiauliuose yra ką veikti! Naujas muziejus, naujos parodos ir koncertai. Rėkyvoje buriuotojų regata lauks ne tik gero vėjo, bet ir palaikymo. Kaip išsirinkti, kur dalyvauti?

Ekskursija „Nuo galerijos iki galerijos“

Ekskursija „Nuo galerijos iki galerijos“ – tai vienos valandos pasivaikščiojimas Vilniaus gatve. Ši gatvė turi savitą kultūrinį/meninį veidą, kuris pasakoja apie Šiauliuose kūrusias/kuriančias asmenybes ir jų darbus. Mūsų pasivaikščiojimo tikslas – patirti Vilniaus gatvės žavesį!
Gidė Vilija Adminienė lauks prie Gaidžio laikrodžio.
Bilieto kaina 3 Eur.

Žaidimas „Šiauliai su meile šeimai“

Šiauliuose puikiai jaučiasi šeimos – daug patrauklių vietų ir pramogauti, ir pailsėti su vaikais. Miestas kartais tampa ir žaidimų aikštele – išsibarstę objektai laukia, kas juos aplankys. Štai žaidimas – aplankykite visus 9 objektus ir laimėkite puikius prizus.

Žemaitiška nėbrė Šiauliūs

Dalīvau:
Žemaitėšku dainū autuorios ėr atlikies Girdėnis Puovėls;
Šiauliū kultūras cėntra folkluora ansamblis „Sedula“ (mena vaduovė Gintėlātė Virginėjė);
Telšiū rajuona savėvaldībės kultūras cėntra folkluora ansamblis „Spigėns“ (vaduovė Bomlauskienė Diana);
Gropės „Auksa žovis“ ėr „Jonis“.

Šeimos diena meno apsuptyje

Kiekvieną šeštadienį Šiaulių dailės galerijoje – šeimos diena. Šeimos su vaikais iki 16 metų kviečiamos nemokamai aplankyti parodas.

Tarptautinė Rėkyvos regata Olego Truchano taurei laimėti

Rėkyvos regata keliautojui, buriuotojui, fotografui, gamtosaugininkui O. Truchanui atminti rengiama kasmet nuo 2002-ųjų. Tai kasnetinis renginys, pritraukiantis dalyvių iš visos Lietuvos ir Europos.

Kviečia Naisiai

Kviečia 10-asis festivalis visai šeimai „Naisių vasara“ Žemaitijos metams skirtame festivalyje lauks įvairiausi koncertai, pramogos, edukacijos, susitikimai su žinomais žmonėmis. Jubiliejinį festivalį vainikuos ugnies šou ir muzikinis fejerverkas!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite