Angle down Atgal

Re­mon­tas truks du mė­ne­sius, eis­mo ap­ri­bo­ji­mai – ant­ra tiek

Va­ži­nė­jan­tie­ji ke­liu Bubiai–Ramučiai jau du mė­ne­sius lai­ko­si grei­čio ap­ri­bo­ji­mų iki 50 km per valandą dėl ke­lio re­mon­to dar­bų. Ta­čiau vai­ruo­to­jus ste­bi­na tai, kad jo­kie dar­bai ten ne­vyks­ta. Pa­si­ro­do, jie pra­si­de­da tik šią sa­vai­-
tę – vai­ruo­to­jai iš­ties tu­rės prie­žas­tį iki rugp­jū­čio vai­ruo­ti ati­džiau ir lė­čiau.

Į „Etaplius“ redakciją kreipėsi skaitytojas, klausdamas, kodėl be jokios akivaizdžios priežasties ir informacijos šį pavasarį dvigubai sumažintas eismo greitis, važiuojant nuo Bubių Kurtuvėnų link. Eismas šiame regiono kelyje ir šiaip intensyvus, o prasidėjus šiltam sezonui, srautas ypač išauga. Kurtuvėnų regioninis parkas – laisvalaikio traukos vieta, tuo pačiu keliu važiuoja sodininkai į Linartus ir Pašvinę.

Paaiškėjo, kad valstybinės reikšmės krašto kelią Nr. 215 Bubiai–Ramučiai, laimėjusi konkursą, turi remontuoti UAB „Eurovia Lietuva“. Kadangi penkių kilometrų ruože numatyti paprastojo remonto darbai, tai informaciniai stendai nėra statomi. Pagal sutartį ten turi būti atliekami paruošiamieji, frezavimo darbai, kelio dangos konstrukcijos darbai, nuovažų, kelkraščių sutvarkymas, autobusų stotelių sutvarkymas, saugaus eismo organizavimo darbai.

Bendrovė yra išsiėmusi leidimą darbams vykdyti ir buvo pradėjusi darbus, tačiau laikinai jie sustabdyti. Kaip informavo rangovas, darbus planuojama tęsti nuo birželio 3 d. ir pabaigti iki liepos 30 d. Toks terminas numatytas sutartyje.

Kaitlenčių remontas Vilniuje

Etaplius“ informacija

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite