Angle down Atgal į straipsnį

Rėkyvos pakrantė bus sutvarkyta ir be ES lėšų

Skaitytojų komentarai

Kodėl 88.118.213.181
Kodėl liberalai tokie pikti?

Alvis 78.63.144.197
Kostiumuoto kvailio svaiciojimai apie tai,kur,matyt,jis net nera buves.

Laimis 172.24.241.6
Tragedija, man jau baisu su Siauliu valdymu, projektai uzsaldyti, gatves baisios, zole nupjauna ir tualeta pastato ir dziaugiasi... Ponai, kur investicijos, kur projektai, ir taip subinej esam...

:) 77.79.32.213
nu apgailetina... ka jus be tu ES pinigu galit padaryt? nu ka? ogi nieko.. nei jusu ismone nei miesto pinigine nesutverta fantastiskiems projektams.. gal geriau isvis nieko nedarykit nes pridesit apsvietimo stulpu tai po to negales nei kaito pasikelt ir bus pastovei girta rekyvieciu kurie tik ir temoka butelius dauzyt ir shikt kur papuola..

Nežinomas 46.249.160.30
Pradėkime nuo to, kad iš Pramonės gatvės link Bačiūnų padarė parodiją. Čia skaitosi gatvės remontas ? Gerai. Nėra duobių, nėra lopų, bet per pačią gatvę toliau negalima važiuoti kaip per sviestą. Pačią visą Bačiūnų gatvę reikia kapitališkai remontuoti iki pat iš Šiaulių išvažiavimo, o šalia laukia dėmesio pėsčiųjų, dviračių takas. Ir sustokime ties Rėkyvos pakrante. Ponai matė koks ten baisus yra įvažiavimas ? Kokia siaura, duobėta gatvė iki pat automobilių aikštelės, kurią pačią kaip rašo reikia remontuoti, ką ? Ponai matė koks ten pėsčiųjų takas, kai žmonės savo senelius ant invalidų vežimėlių negali pastumti, nes ten takai tragiški.

Geros žinios 78.63.151.93
Puikus sprendimas

košmarssss 62.80.224.81
medinių būdelių pakals ir vaidins Europą, progresą, proveržį. Dieve dieve....
Parašykite komentarą

Prisijungę, komentaruose galėsite talpinti video, kurie susiję su straipsniu. Prisijungti

Taip pat skaitykite