Angle down Atgal

Rėkyvos ežeras laukia aitvaruotojų

Vandens sporto mėgėjai kviečiami įsikurti specialiai tam įrengtoje bazėje prie Šiauliuose esančio Rėkyvos ežero. Šiaulių miesto savivaldybė savo lėšomis ežero pakrantėje įrengė patalpas, tinkamas vandens pramogoms, laisvalaikiui ir ekstremaliajam sportui organizuoti. Kompleksas, kurį sudaro administracinės patalpos, dušų ir tualetų pastatas, lauko treniruokliai ir automobilių stovėjimo aikštelė, patogiai pasiekiamas nuo atnaujinamos Bačiūnų gatvės. Nuomos konkursas vyks nuo 2020-07-20 iki 2020-08-03.

Jėgos aitvarų ir kitų vandens sporto šakų atstovai kviečiami į Šiaulius. Prie Rėkyvos ežero siūloma kaip tik tokioms veikloms paruošta teritorija. Šis ežeras yra unikalus dėl didesnės galimybės aitvaruoti pučiant įvairesnių krypčių vėjams.

Naujai įrengtiems pastatams ir lauko aikštelėms skelbiamas viešas nuomos konkursas. Išnuomojami: administracinis pastatas (plotas – 80 kv. m), dušų ir tualetų pastatas (bendras plotas –60 kv. m) su aikštelėmis, esantys Bačiūnų g. 58F, Šiauliuose. Nuomos terminas – 5 metai, patalpų naudojimo paskirtis – vandens pramogų, laisvalaikio ir ekstremaliojo sporto organizavimo veikla.

Daugiau informacijos čia

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite