Vaikai jau pasiilgo smagių pramogų Rėkyvos bibliotekoje.
Angle down Atgal

Rėkyvos bibliotekos pramogos atgyja

Po ilgo laiko nesimatymo, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialas (Energetikų g. 7) vėl galėjo džiaugtis jaukiu šurmuliu ir vaikų juoku! Birželio 16 d. į bibliotekos kiemelį atkeliavo lopšelio-darželio „Bangelė“ „Peliukų“ grupė.

Čia jų laukė pažintinė edukacija. Pirmiausia jų laukė metų laikų pažinimo edukacinė dėlionė, kurios metu vaikams buvo rodomi tam tikri paveikslėliai, su juose pavaizduotais veiksmais, kurie būdingi tam tikriems metų laikams, pvz., vaikams buvo parodytas „sniego senis“, jų buvo klausiama, kuriuo metu laiku jis statomas, taip pat ir su kitais paveikslėliais – vaikai puikiai prisimena metų laikus ir kas jiems būdinga.

Po to „Peliukai“ išmėgino smėlio terapiją, kurios metu piešė ant smėlio. Darželinukai taip pat turėjo progą pūsti netradicinius muilo burbulus, ši užduotis nors ir labai smagi, bet pareikalavo nemažai kantrybės, kadangi reikėjo dalinti burbulų lazdelėmis ir sulaukti savo eilės, tačiau „Peliukai“ parodė, kad jie moka dalintis. 

Taigi, vaikai džiaugiasi po ilgo laiko sugrįžę į biblioteką ir laukia kitų susitikimų!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite