Angle down Atgal

Reklaminiai skėčiai – vis dar puiki verslo dovana

Prieš gerą dešimtmetį reklaminiai skėčiai buvo viena iš TOP5 verslo dovanų. Bet keitėsi mados ir tradicinės verslo dovanos prarado savo reikšmę ir patrauklumą. Priežasčių daug – viena jų – ekologija ir tvarumas. Deja, skėčiai ekologija tikrai nepasižymi, nes gaminami tikrai ne iš natūralių medžiagų. Jei skėtis būtų iš medžio, jis greičiausiai nebūtų toks kompaktiškas ir lengvas.

2020 metais galima drąsiai teigti, kad skėčiai vėl atgimsta.

Lietuvoje lietūs nesibaigė, todėl nuo jų apsisaugoti vis dar reikia. Gražus skėtis su logotipu yra pastebimas ne vieno žmogaus, todėl tokia dovana yra ir geidžiama, ir dažnai naudojama. Viskas priklauso nuo skėčio apipavidalinimo. Paprastai ant jo dedamas tik logotipas, tačiau įmanomi ir kitokie puošybos būdai, ypač, kai skėčiai yra skirtingi.

Šiuo metu rinkoje populiarūs kelių rūšių reklaminiai skėčiai:

  1. Standartiniai ilgu kotu. Tai skėčiai, kurių diametras yra apie 1 metrą. Jie turi ilgą kotą, todėl reikalauja daugiau vietos nei, įprasta.

  2. Standartiniai su teleskopiniu kotu. Metro skersmens skėčiai su teleskopiniu kotu. Teleskopinis kotas susitraukia, todėl šis skėtis yra labai kompaktiškas ir telpa net į nedideles rankines. Tiesa, jų kotas trumpesnis, nei ištisinis.

  3. Dideli skėčiai. Jų skersmuo yra 125-135 centimetrų, todėl jie kur kas didesni, nei standartiniai. Toks skėtis patogus tuo, kad po juo nesunkiai telpa du žmonės.

  4. Kvadratiniai skėčiai. Įprasta, kad skėtis turi būti apvalus, tačiau yra reklaminių skėčių, kurie išskleidžiami į kvadrato formos kupolą. Jie gali būti spalvingi, o tai iš karto pritraukia daugiau dėmesio.

  5. Plokštieji atvirkštiniai skėčiai. Tai naujoviški skėčiai, kurie pasirodė visai neseniai. Jie išsiskleidžia į kitą pusę. Pagrindinis jų privalumas – suskleidimas. Kai skėtis suskleidžiamas, visas vanduo lieka viduje. Tai labai patogu, kai skėtį reikia įkišti į mašiną, ar palikti prie durų svečiuose. Be to plokščias yra ir kupolas, kuris atrodo kiek kitaip, nei įprastiniai skėčiai. Papildomos rėmo ir vidinio audeklo spalvos tikrai patraukia dėmesį. Tai inovatyvus ir naujoviškai atrodantis skėtis – ideali verslo dovana.

Prabangūs skėčiai pagaminti iš geresnių medžiagų. Pirmiausia į akis krenta tvirtesnis aliuminio kotas, patvaresni stipinai, automatinio išskleidimo mechanizmas. Taip pat skėčio kupolo medžiaga yra kiek storesnė. Gali būti dviejų spalvų.

Trečias prabangos požymis – skėtis turi savo dėžutę ar specialų įdėklą. Paprastai skėčiai yra laikomi panašaus audinio įmautėse. Prabangūs skėčiai laikomi tvirtose dėžutėse, todėl ir kainuoja daugiau, atrodo solidžiau.

Reklaminiai skėčiai puiki dovana visus metus, nes pas mus lyja ne tik pavasarį ir rudenį, bet ir žiemą bei vasarą.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite