Angle down Atgal

Reidas sostinėje: į pareigūnų rankas įkliuvo garsaus politiko sūnus

Naktį iš penktadienio į šeštadienio surengę tradicinį reidą, Vilniaus kelių policijos pareigūnai sulaikė tris beteisius vairuotojus bei vieną girtą merginą.

Pareigūnai reidą pradėjo šiek tiek nutolę nuo Vilniaus centro, Juodajame kelyje. Gausios policijos pajėgos pasikaustę tiek automobiliais, tiek naujaisiais motociklais tikrino vairuotojų dokumentus bei blaivumą.

Pareigūnai čia sulaikė BMW vairuotoją, kuris bandė pagelbėti draugui. Tikrinant vairuotojo dokumentus, vaikinas prisipažino, jog neturi vairuotojo pažymėjimo ir teisinosi, kad vairuoja tik todėl, kad jo keleivis draugas, kuriam priklauso automobilis, yra neblaivus.

Taip pat šioje vietoj e pareigūnams įkliuvo Rusijos pilietė, kuri Lietuvoje gyvena jau ilgą laiką. Vairuotoja turėjo rusiškas teises, kurios Lietuvoje negalioja, o apie laikinas teises moteris nežinojo. Už tai jai buvo surašytas protokolas.

Reidui persikėlus į Sukilelių gatvę, tuoj pat buvo pastebėtas įtartinas automobilis, kuris pastebėjęs reidą, nusuko į kiemų pusę. Paskui automobilį nuskubėjo policijos motociklas. Vietoje pareigūnas norėjo patikrinti vairuotojo dokumentus, tačiau asmuo buvo nepilnametis ir neturėjo vairuotojo pažymėjimo.

Į įvykio vietą buvo iškviesti vairuotojo tėvai. Vaikinai neatskleidė to, kaip jie sugebėjo pasiimti „CityBee“ automobilį ir apeiti apsaugos priemones. Atvykus vairutojo mamai žiniasklaidos atstovai atpažino moterį. Tai vieno garsaus politiko žmona, o vairuotojas – politiko sūnus. Tačiau dėl nepilnamečių saugančių įstatymų – jo tapatybės viešinti negalima.

Reidui persikėlus į Pylimo gatvę, pareigūnams įkliuvo viena neblaivi „Honda“ vairuotoja. Jai buvo nustatytas lengvas lygiai 1 promilės girtumas. Vairuotojai kelionė baigėsi ir jai teko ieškoti naktį nemiegančių draugų, kurie galėtų parvežti ją ir jos automobilį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite