Angle down Atgal

Reguliuojamo aukščio stalas: 8 naudingi patarimai, padėsiantys išsirinkti

Reguliuojamo aukščio stalas – praktiškas ir funkcionalus baldas, sparčiai populiarėjantis šiuolaikiškuose biuruose ir palankiai vertinamas dėl savo ergonomikos. Tinkamai pasirinktas reguliuojamo aukščio stalas padeda užtikrinti komfortą darbo metu, o taip pat atlieka ir daugelį kitų naudingų funkcijų. Tarptautinės baldų įmonės NARBUTAS specialistai pateikia 8 trumpus bei praktiškus patarimus, kurie padės išsirinkti tinkamą reguliuojamo aukščio stalą.

1. Reguliuojamo aukščio darbo stalas: rinkdamiesi atsižvelkite į kokybę

Aukštos kokybės reguliuojamo aukščio darbo stalas – patvarus bei ilgaamžis baldas. Dėl šios priežasties rekomenduojama įsigyti patikimo, rinkoje gerai žinomo gamintojo kokybiškus reguliuojamo aukščio stalus, kurie tarnaus ne vienerius metus.

2. Reguliuojamo aukščio stalas: rinkitės atsižvelgę į aukščio reguliavimo diapazoną

Verta žinoti, kad reguliuojamo aukščio stalas turi skirtingus reguliavimo diapazonus, t. y. galimas aukščiausias ir žemiausias stalviršio padėtis. Todėl, renkantis reguliuojamus stalus pagal šį aspektą, reikėtų atsižvelgti į darbuotojų ūgį.

3. Reguliuojamo aukščio stalas Vilnius: rinkitės su atminties ir laikmačio funkcijomis

Šiuolaikiškas reguliuojamo aukščio stalas Vilnius turi išmanias aukščio atminties funkcijas, kurios leidžia vos vieno mygtuko paspaudimu pakelti ar nuleisti stalą, o jame įmontuotas laikmatis primena, kad atėjo metas pakeisti darbo padėtį. Rinkitės reguliuojamus stalus, turinčius šias funkcijas, kurios padės paversti baldą maksimaliai patogiu naudoti.

4. Reguliuojamas stalas: rinkitės tokį, kuris turi papildomas apsaugas

Daugelyje reguliuojamų stalų yra sumontuota nemažai judančių elementų, todėl naudinga, kad baldas turėtų papildomas apsaugas, kurios, netikėtai sugedus reguliavimo sistemai, neleistų stalviršiui nukristi. Tam pasitarnauja įvairūs jutikliai.

5. Reguliuojamas stalas: rinkitės skirtingų dydžių ir formų

Reguliuojami stalai, siūlomi skirtingų baldų gamintojų bei pardavėjų, būna įvairių formų bei dydžių. Reguliuojamo aukščio stalviršio matmenis bei formą rekomenduojama rinktis atsižvelgiant į tai, kiek daiktų ant jo bus laikoma, taip pat ir į individualius poreikius.

D. Vaičiulio nuotr.
D. Vaičiulio nuotr.

6. Reguliuojamo aukščio stalas: atsižvelkite į maksimalią keliamąją galią

Rinkdamiesi reguliuojamo aukščio stalą, atsižvelkite į jo maksimalią keliamąją galią. Šis aspektas itin svarbus tada, jei ant reguliuojamo stalo bus laikoma sunki įranga ar kiti daiktai, pavyzdžiui, keli kompiuterių monitoriai. Šiuo atveju rekomenduojama įsigyti reguliuojamo aukščio stalą, kurio maksimali keliamoji galia – ne mažiau kaip 30 kg.

7. Reguliuojamas stalas: rinkdamiesi atsižvelkite ir į kitas naudingas funkcijas

Ieškodami tinkamo reguliuojamo stalo, atsižvelkite ir į kitas naudingas baldo funkcijas. Pavyzdžiui, rinkitės reguliuojamą stalą, kurio kojose yra sumontuoti inovatyvūs jutikliai, kurie sureaguoja į kliūtį ir tokiu būdu baldas savaime sustoja. Ši išmani technologija leidžia sumažinti materialinę žalą tuo atveju, jei reguliuojamas stalas staiga susidurtų su kokiu nors kietu daiktu.

NARBUTAS savo klientams taip pat siūlo reguliuojamo aukščio stalus, kurie yra puikiai pritaikyti individualiam ir komandiniam darbui. Šiuos reguliuojamus stalus, esant poreikiui, galima patogiai pastatyti vieną šalia kito ir kiekvieną jų sureguliuoti atsižvelgiant į individualius poreikius.

8. Reguliuojamo aukščio stalo kojos: rinkitės atsižvelgę į esamą ofiso interjerą

Prie esamo biuro interjero stiliaus skoningai priderintas reguliuojamo aukščio stalas ir reguliuojamo aukščio stalo kojos – subtilaus arba universalaus dizaino – papildo esamus biuro interjero sprendimus. Atsižvelgę į esamą ofiso interjerą, rinkitės dviejų skirtingų tipų reguliuojamo aukščio stalo kojas: T formos (nevaržančias judėjimo, nes lieka nemažai laisvos erdvės po stalu ir šalia jo) arba skydines (vizualiai uždengiančias erdvę po stalu ir taip sukuriančias estetinį vaizdą).

Remiamas turinys

E. Lasio nuotr.
E. Lasio nuotr.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite