Reguliarusis LRL sezonas baigėsi Alytaus komandos pralaimėjimu Šiauliuose

Pixabay.com nuotr.

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt

76139

Šeštadienį vykusiose paskutinėse Lietuvos rankinio lygos (LRL) reguliariojo sezono rungtynėse „Šiaulių SM-Dubysa“ namuose 29:28 (14:15) įveikė Alytaus „Varsos-Stronglaso“ ekipą.

Pirmasis kėlinys buvo panašus į finalo kovą - nė viena komanda neįstengė atsiplėšti didesniu nei dviejų skirtumu, tačiau visą kėlinį vyravo lygus rezultatas. Vis dėlto kėlinį sėkmingiau užbaigė dzūkai (15:14).

Antrajame kėlinyje alytiškiai pradėjo spurtuoti ir greitai susikrovė keturių įvarčių pranašumą 20:16. Šį skirtumą „Dubysai“ buvo labai sunku persverti savo naudai, tačiau bėgant paskutinėms kėlinio minutėms rezultatas vėl išsilygino (27:27). Paskutinę minutę vyko tikras nervų karas, kurio neatlaikė šiaulietis Aivaras Budrys ir alytiškis Nedas Buronko, abu rankininkai buvo pasiųsti „pailsėti“ dviem minutėms. Fortūna šypsojosi šiauliečiams, kurie šventė pergalę 29:28.

Šiaulių komandai Tomas Baliutavičius pelnė 10 įvarčių, Egidijus Dambrauskas - 7, Eligijus Baranauskas - 4, Robertas Ramašauskas ir Andrius Brazulis - po 2, Rokas Zdanavičius, Aivaras Budrys, Donatas Stripeika ir Paulius Morkūnas - po 1.

Alytaus ekipoje Nedas Buronko pasižymėjo 7 kartus, Deivas Eidukonis - 6, Žygimantas Micevičius - 5, Rokas Lastauskas - 4, Šarūnas Krisiulevičius - 2, Gintautas Adamkevičius, Tautvydas Petrušauskas, Rytis Čeginskas ir Arnas Lubauskas - 1.

„Sužaidėme antras geras rungtynes paeiliui, džiaugiamės iškovota pergale. Buvo geras darbas gynyboje, geras vartininko žaidimas, komandos nusiteikimas varžyboms.. Tai pagrindinės priežastys dėl kurių pavyko laimėti, dar reikėtu greičiau grįžti į gynybą ir neleisti varžovams pelnyti lengvų įvarčių“, - komandos nusiteikimu ir žaidimu džiaugėsi Šiaulių komandos treneris Artūras Strupas.

„Čempionato pabaigoje žaidėme su komandomis, esančiomis lentelės apačioje, tai kiek užmigdė komandą. Šiandien trūko nusiteikimo, susikaupimo. Už tai buvome nubausti. Tai gera pamoka prieš atkrintamąsias rungtynes“, - neslėpė „Varsos-Stronglaso“ treneris Robertas Paužuolis.

Atkrintamosios varžybos prasidės kovo 27 dieną. Klaipėdos „Dragūnas“ žais su Panevėžio „Grifu“, Vilniaus „Šviesa“ - su „Šiaulių SM-Dubysa“, Kauno „Granitas-Karys“ - su „Vilniumi“, o „Kauno Ąžuolas-KTU“ - su Alytaus „Varsa-Stronglasu“.