Angle down Atgal

„Raudonos nosys“ kuria stebuklus

„RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“ – tai jau devintus metus šalyje veiklą vykdanti ne pelno siekianti organizacija, humoru teikianti emocinę ir psichosocialinę pagalbą labiausiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms.

Pasitelkę klounados metodiką, gydytojai klounai siekia nešti džiaugsmą ten, kur jo labiausiai trūksta.

Džiaugsmas. Pasitelkę klounados metodiką, gydytojai klounai siekia nešti džiaugsmą ten, kur jo labiausiai trūksta. (Sau­liaus Ali­ko­nio nuo­tr.)
Džiaugsmas. Pasitelkę klounados metodiką, gydytojai klounai siekia nešti džiaugsmą ten, kur jo labiausiai trūksta. (Sau­liaus Ali­ko­nio nuo­tr.)

Klounada – tai plačiai pasaulyje naudojama meno terapijos sritis. Čia susijungia improvizacijos, muzikos ir akrobatikos technikos, kurias papildo praktiškai pritaikomos psichologijos žinios.

Gydytojai klounai turi savitą, ilgamete praktika patikrintą metodiką, leidžiančią priartėti prie sergančių, sunkiai bendraujančių, socialiai atskirtų, psichologinių sunkumų patiriančių žmonių. Profesionalūs aktoriai – klounai bendrauja individualiai, padeda atsipalaiduoti, numalšinti nerimą. Juokas ir šypsenos padeda bent laikinai užmiršti problemas ir skausmą, greičiau gyti. Juk, remiantis moksliniais tyrimais, juokas mažina stresą ir skatina optimizmą!

Organizacija kasmet pradžiugina daugiau nei 20 tūkst. mažųjų pacientų Lietuvos ligoninėse.

Prisidėkime prie paprastų, bet tikrų stebuklų kūrimo. Skleiskime šypsenas, kurios padeda sveikti.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite