Angle down Atgal

Raseiniuose sužibs tikra Kalėdų eglė: vilios dekoracijomis

Vis labiau artėjant laukiamiausioms žiemos šventėms, imame gyventi pakilia nuotaika. Gruodžio pradžioje Raseiniuose šventinę nuotaiką skleis žaliaskarė, sutviksianti žaižaruojančiomis spalvomis. Raseinių rajono savivaldybės atstovė atskleidė, kaip atrodys šiųmetė žaliaskarė.

Raseiniai šiais metais žiemos šventes pasitiks su gyva žaliaskare. Nepriklausomybės gynėjų aikštėje šventinę nuotaiką kursianti eglė bus papuošta anksčiau įsigytomis girliandomis ir kitomis kalėdinėmis dekoracijomis.

Šiųmetis biudžetas, skirtas eglės ir miesto puošimui, šiek tiek kuklesnis nei praėjusiųjų. 2021-ųjų Kalėdoms savivaldybė planuoja išleisti kiek daugiau nei 17 tūkst. eurų, kai praėjusiais metais skirta 18 tūkst. eurų. „Kalėdinės miesto eglės ir viešųjų erdvių puošimui papildomai papildomai įsigyta stilizuotų dekoracijų“, – atskleidžia rajono savivaldybės komunikacijos, kultūros ir turizmo skyriaus vyriausioji specialistė Živilė Brazauskaitė.

Miesto centre gyventojus ir svečius džiugins gyva eglė, kuri bus papuošta žaižaruojančiais žaisliukais ir girliandomis. Aplink eglę žadamos nuostabios kalėdinės dekoracijos. Tikros žaliaskarės kvapas ir švieselių mirgėjimas žavės ne tik mažuosius, bet ir suaugusius.

„Šiais metais planuojame eglę įžiebti kartu su žmonėmis. Tačiau, atsižvelgdami į COVID-19 situaciją, rekomenduojame gyventojams ir miesto svečiams, nesibūriuoti, laikytis visų įmanomų saugumo priemonių“, – primena Ž. Brazauskaitė.

Raseinių eglė sužibs gruodžio 8-osios vakare, 18 val.

Pakili šventinė nuotaika Raseiniuose tvyros jau nuo vidurdienio: šurmuliuos kalėdinė miesto mugė, Maironio parke vyks estafetinis bėgimas. Įžiebimą vainikuos koncertas, Nepriklausomybės gynėjų aikštėje lankysis Kalėdų senelis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite