Angle down Atgal

Raseiniuose lankėsi Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys

Ketvirtadienį, gruodžio 2 d., Raseiniuose lankėsi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys, viceministrė Danguolė Jankauskienė, Seimo nariai Antanas Čepononis, Jurgita Sejonienė ir Arvydas Nekrošius. Pagrindinis vizito tikslas – aptarti sveikatos priežiūros įstaigų tinklo vystymo ir investavimo klausimus.

Garbius svečius pasitiko Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, administracijos direktorius Edmundas Jonyla, direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė ir Savivaldybės gydytoja Akvilė Juškienė.

Susitikimo metu meras A. Bautronis pabrėžė, kad džiaugiasi Sveikatos apsaugos ministerijos ir Seimo narių skiriamu dėmesiu Raseinių kraštui, vykstančia diskusija dėl sveikatos priežiūros įstaigų tinklo vystymo ir investicijų skyrimo tikslingoms sritims.

Vėliau vizitas persikėlė į Raseinių ligoninę, kurios direktorius Vidmantas Merkliopas svečiams aprodė ligoninės skyrius, aptarė esamą ligoninės situaciją. Vienas iš aptartų klausimų, aktualus ne tik Raseinių rajono savivaldybei, bet ir Lietuvai – greitosios medicinos pagalbos centralizavimas, kuris užtikrintų dar operatyvesnį ir kokybiškesnį paslaugų teikimą gyventojams.

Pirmoje susitikimo dalyje taip pat dalyvavo Raseinių rajono gydymo įstaigų vadovai, Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Aldona Ona Radčenko ir komiteto pirmininko pavaduotojas Gediminas Kazys Galubauskas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite