Angle down Atgal

Raseinių rajono savivaldybės administracijos Metų darbuotoja – Ema Uosytė

 Šiais metais Raseinių rajono savivaldybės administracijos Metų darbuotojo vardas suteiktas Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus specialistei Emai Uosytei.

Įgyvendinant Raseinių rajono savivaldybės administracijos kokybės politikoje suformuluotą rajono Savivaldybės administracijos įsipareigojimą: „Skatinti darbuotojų nuolatinį tobulėjimą, iniciatyvumą, siekiant įgyvendinti administracijos tikslus", Vietos savivaldos dienos proga buvo renkamas Raseinių rajono savivaldybės Metų darbuotojas. Šie rinkimai vyko dviem etapais: daugiausiai balsų surinkusi Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus specialistė Ema Uosytė  ir Viešosios tvarkos skyriaus vyr. specialistas Tomas Andriulis pateko į antrą etapą. Galiausiai, administracijos darbuotojų balsų dauguma Metų darbuotoja išrinkta Ema Uosytė.

   Metų darbuotoja tapusi Ema Uosytė apibūdinama kaip maloni, darbšti, paslaugi ir atsakinga administracijos specialistė. Dauguma konkurse dalyvavusių Raseinių rajono savivaldybės administracijos specialistų nurodė, kad Ema visuomet su šypsena ir dideliu atsidavimu atlieka savo darbą, geranoriškai konsultuoja ir padeda visiems, besikreipiantiems pagalbos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite