Angle down Atgal

Raseinių rajono savivaldybei – „Europos burių“ apdovanojimas

 Iš Vilniuje vykusių „Europos burių“ apdovanojimų Raseinių rajono savivaldybė parsiveža pergalę. Raseiniams atiteko „Europos burių“ apdovanojimas. Kategorijoje „Už investicijas į atsinaujinimą“ geriausiu pripažintas Raseinių rajono savivaldybės įgyvendinamas projektas „Raseinių m. prekyvietės ir viešųjų erdvių modernizavimas“.

Projekto tikslas – sudaryti palankias sąlygas paslaugų sektoriui, verslui, prisidėti prie gyvenimo kokybės ir aplinkos gerinimo, didinant centrinės Raseinių miesto dalies patrauklumą. 

   Projekto įgyvendinimo metu sutvarkyta viešoji erdvė tarp Vytauto Didžiojo, Žemaitės ir V. Grybo gatvių bei atnaujinta Raseinių miesto prekyvietė, sudarant sąlygas smulkiajam verslui. Naujoji turgavietė Raseiniuose pradėta statyti praėjusių metų pradžioje. Jau dabar vienoje moderniausių šalies turgaviečių vyksta ne tik prekyba, bet ir plėtojama aktyvi kultūrinė veikla.

   „Europos burės“ – konkursas, kurio metu renkami geriausi Europos Sąjungos struktūrinių fondų Lietuvoje projektai. „Europos burių“ rinkimuose siekiama įvertinti ir visuomenei pristatyti didžiausias vertes žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei kuriančius ES fondų investicijų finansuojamus projektus.

   Šiais metais LR Finansų ministerija apdovanojimus organizuoja jau dvyliktąjį kartą. Renginio metu buvo įvertinti geriausi projektai aštuoniose nominacijose. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite