Angle down Atgal

Raseinių rajono kultūros įstaigoms įteiktos padėkos už krašto kultūros puoselėjimą

Balandžio 15-ąją minima Pasaulinė kultūros diena. Šia proga Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis ir Komunikacijos, kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Judita Radavičienė pasveikino Raseinių krašto kultūros įstaigų atstovus su profesine švente. 

Mero padėkos raštai už Raseinių krašto kultūrinio gyvenimo puoselėjimą, aktyvią projektinę veiklą ir inovatyvių sprendimų diegimą įteikti Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos, Raseinių krašto istorijos muziejaus ir Raseinių rajono kultūros centro kolektyvams.

„Kultūra gyva tik su Jumis ir dėl Jūsų, mieli kultūros puoselėtojai. Jūs skleidžiate šviesą ir kasdien mums primenate, kokia turtinga, universali ir lanksti gali būti kultūra. Dėkoju už Jūsų kolektyvų darnų darbą ir nuoširdų atsidavimą savo profesijai“, – sveikindamas kultūros įstaigų atstovus sakė meras A. Bautronis. Prie sveikinimo žodžių prisidėjo ir Komunikacijos, kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Judita Radavičienė. Vedėja kultūros darbuotojams linkėjo skirti daugiau laiko sau bei dalykams, kurie teikia džiaugsmą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite