Angle down Atgal

Raseinių rajone žadama apmokestinti popierinių sąskaitų už atliekų tvarkymą siuntimą

Raseinių rajono savivaldybės vietinės rinkliavos mokėtojai nuo metų pradžios gali naudotis atnaujinta vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą savitarnos svetaine. Visgi pastebima, kad gyventojai prie elektroninės sistemos jungiasi vangiai. Didžioji dalis jų vis dar gauna popierinius mokėjimų pranešimus. Tai reiškia, kad gamtos ištekliai nėra panaudojami racionaliai.

Atsižvelgiant į tai, rajono Savivaldybėje svarstoma galimybė apmokestinti popierinių pranešimų siuntimą. Tokiu atveju gyventojai patys turėtų susimokėti už pašto išlaidas. 

Siekdama prisidėti prie gamtos išteklių tausojimo, Raseinių rajono savivaldybė ragina atsisakyti siunčiamų spausdintų mokėjimų pranešimų ir juos gauti tik elektroniniu paštu.

Primename, kad savitarnos svetainę galite rasti interneto svetainėje www.raseiniai.lt, paspaudę kairėje pusėje esančią skiltį ,,Ekologija“ - ,,Atliekų tvarkymas“.

Visą vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą savitarnos svetainės naudojimosi instrukciją rasite adresu https://raseiniai-savitarna.algoritmas.lt paspaudę ,,Informacija naudotojui“.

Iškilus klausimams, prašome kreiptis šiais telefonais: (8 428) 55 915, (8 428) 79 570.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite