Angle down Atgal

Raseinių atviras jaunimo centras siekia didinti jaunimo užimtumą

Šių metų Birželio mėnesį Raseinių atviras jaunimo centras, po karantino, kontaktinę veiklą pradėjo pradėdamas vykdyti mobilųjį darbą Žaiginyje ir Nemakščiuose, įgyvendindami projektą „Atvirojo darbo su jaunimu plėtra Raseinių rajone”, finansuojamą Raseinių rajono savivaldybės.

Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija, kurios direktorė Irena Jankevičienė taip svetingai mus priėmė ir leido jaunimui naudotis lauko aikštynu, o užklupus lietui naudotis ir mokyklos sporto sale. Tariame direktorei ir gimnazijos bendruomenei didelį AČIŪ.

Taip pat džiugu būti ir Žaiginyje, kur mums aktyviai padeda vietos bendruomenė, o nuostabia sporto sale leidžia naudotis Raseinių rajono savivaldybės administracija.

Po kelių mėnesių veiklos galime pasidžiaugti mobiliojo darbo rezultatu – daugiau nei 5 savanoriais, kurie su jaunimo darbuotojų pagalba organizuoja veiklą ir renginius bendraamžiams, taip ugdydami savo organizacinius ir veiklos planavimo įgūdžius.

Taip pat džiugu matyti, kaip jaunuoliai mėgaujasi jaunimo darbuotojų ir savanorių sukurtomis veiklomis - žaidžia tinklinį, krepšinį, vandens mūšį, psichologinius, komandos formavimo žaidimus. Jaunimo darbuotojai tiki, kad visos šios veiklos padeda jaunuoliams turiningai ir saugiai praleisti laiką, o psichologiniai ir komandos formavimo žaidimai padės išugdyti tokius įgūdžius kaip: įžvalgumas, bendradarbiavimas, empatija, galimų situacijų numatymas, lankstumas ir kita. Šie įgūdžiai suteiks pranašumo dirbant ateities darbuose.

Jau šį penktadienį savanoriai ir jaunimo darbuotojai organizuoja žygį iš Nemakščių į Molavėnus, kurio metu jaunuoliai patirs iššūkių, skatinančių dirbti komandiškai, taip pat planuojamas patyriminis baidarių žygis, kurį, su jaunimo darbuotojų pagalba, organizuos ir planuos jaunimo savanoriai. Kartu su Raseinių rajono Jaunimo reikalų taryba bus organizuojamas „Išsitaškyk spalvom” spalvotasis bėgimas, o rugpjūčio 31 d. bus paskelbti konkurso „Būk aktyvus per karantiną” laimėtojai. Šio konkurso metu jaunimas turi galimybę laimėti pažintinę kelionę „Link Klaipėdos”, komandinį kelialapį į Druskininkų vandens parką ir kitus patrauklius prizus, o aktyviausiams dalyviams bus pasiūlyta dalyvauti jaunimo stovykloje Tytuvėnuose kartu su Radviliškio ir Plungės jaunimu.

Kviečiame 14 –29 metų jaunuolius sekti Raseinių atviro jaunimo centro puslapį socialiniame tinkle facebook ir dalyvauti organizuojamose veiklose, kurių metu bus galima surasti daug draugų ir patirti nepamirštamų įspūdžių.

Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos atviro jaunimo centro metodininkai

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite