Angle down Atgal

Rankšluosčiai vonios kambaryje – svarbi interjero detalė

Rankšluosčiai vonioje atlieka ne tik praktinę funkciją, tai puiki detalė kurti interjero akcentams, natūraliai suteikianti vonios kambariui daugiau žaismingumo.

Galima sakyti, kad vonios rankšluosčiai yra tarsi sofos pagalvėlės svetainėje – pakeičiate jų spalvą ir pasikeičia visa bendra atmosferos nuotaika. Pamėginkite ir maloniai nustebsite, kaip rankšluostis paveikia vonios interjerą. Eksperimentuokite ir atraskite savo mėgstamiausius derinius – žaisti su interjeru juk taip smagu.

Rankšluosčiai ir spalvos

Vonios kambaryje dažniausiai dominuoja vienos spalvos gama ar keletas skirtingų atspalvių. Suteikti daugiau spalvinių akcentų gana sudėtinga, ypač jei vonios kambarys yra nedidelis. Tačiau spalvingam rankšluosčiui vietos čia juk visada atsiras! Taigi, viskas ką reikia padaryti, tai pasirinkti tarpusavyje derančių spalvų rankšluosčius. Pavyzdžiui, jei namuose gyvena keturių asmenų šeima, minimalistinio stiliaus vonios kambarį paįvairins spalvingi skirtingų atspalvių ar tonų rankšluosčiai, o jei norisi subtilumo – rinkitės rankšluosčius, kurių spalvos varijuotų nuo baltos iki pilkos ar rudos.

Jei turite laisvos vietos atviroje vonios spintelėje, čia galima „įkurdinti“ keletą tvarkingai sulankstytų rankšluosčių. Jie gali būti ryškios ar neutralios spalvos, visada dailiai atrodo klasikinis žaidimas juoda-balta. Nedideliame vonios kambaryje spintelėje laikomo rankšluosčio spalvą derinkite su kitu spalviniu akcentu, pavyzdžiui, muilo indu, taip interjeras bus vientisas ir išbaigtas.

Rankšluostis kuria nuotaiką

Vonios rankšluosčiai yra labai įvairūs: jie skiriasi savo dydžiu, dizainu, spalva, o kartais net ir forma. Toks mažas akcentas kaip rankšluostis rankoms gali akimirksniu pakelti nuotaiką, tad pasirinkite jį tikslingai. Vis dėlto dar svarbesni yra didieji rankšluosčiai, kuriuos visada netyčiomis pastebime vonioje. Juos galima derinti tarpusavyje ir rinktis pagal metų laikus, šventes ar vyraujančią nuotaiką. Raudoni, juodi, pastelinių atspalvių – spalvos kelia skirtingas asociacijas, todėl žaidimas jomis kuriant vonios kambario interjerą ir jį kaskart pakeičiant, kai ateina metas skalbti rankšluosčius, yra labai smagus žaidimas.

Vis dėlto eksperimentuojant su interjeru negalima pamiršti, kad kiekvienas rankšluostis pirmiausiai turi atlikti savo pagrindinę funkciją. Dėl šios priežasties rinkitės kokybiškus gaminius, kurie yra pagaminti iš švelnaus audinio ir puikiai sugeria drėgmę. Galvojant apie interjerą rankšluosčiai dažniausiai yra perkami ne po vieną, tad jei nenorite daug išlaidauti, galite internetinės paieškos lauke įvesti „rankšluosčiai akcija“ ir atrasite nuolaidas, kurios leis mažiau išleidžiant atnaujinti vonios tekstilę.

Netikėtos interjero detalės

Nors spalvingųjų rankšluosčių neįmanoma nepastebėti vonios kambaryje, jie čia interjerui kurti panaudojami dar ir kitaip. Vienas iš būdų yra ant horizontalios kabyklos sukabintus rankšluosčius perrišti dailiu kaspinu – tai suteikia vonios kambario išvaizdai minkštumo ir atrodo originaliai, iš pirmojo žvilgsnio net sunku suprasti, kad ši daili interjero detalė tėra rankšluosčiai.

Jei namuose yra mažesnių vaikų, juos tikrai sužavės iš rankšluosčių lankstomi gyvūnai ar augalai. Tai padaryti daug paprasčiau nei galvojate, tad tiesiog paieškokite pamokėlės vaizdo įrašo internete ir išmėginkite šį žaidimą. O jei puikiai įvaldysite rankšluosčių meną, gulbė ar kiškelis iš rankšluosčio gali tapti ir nuolatiniu vonios kambario aksesuaru.

Rankšluosčius vonios kambaryje dažniausiai kabiname, tačiau mūsų akis nėra pripratusi matyti juos susuktus į ritinėlį. Toks pateikimas puikiai tinka, jei laukiate svečių: švarius rankšluosčius perlenkite į stačiakampius ir paprasčiausiai susukite į ritinį, kurį galima dailiai įkurdinti ir ant vonios spintelės krašto, ir ant daugelio kabyklų ar „gyvatuko“. Žaisminga ir žavu!

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite