Angle down Atgal

Ralis organizatorių akimis: apie rokiškėnų neišnaudotas galimybes ir miesto vardą pasaulio dienraščiuose

„Samsonas Rally Rokiškis“ baigėsi. Atskleisti jo užkulisius ir pakomentuoti „Gimtojo...“ skaitytojų pastebėjimus sutiko ralio kuratorė Vesta TIZENHAUZIENĖ.

Ar Rokiškio verslininkai teikė kokias nors paslaugas ralio metu (be apgyvendinimo paslaugų)?

– „Samsonas Rally Rokiškis“ yra didžiausias renginys regione, tomis dienomis buvo 100 proc. užsakytos visos apgyvendinimo įstaigos. Prekybos taškuose (parduotuvėse, maitinimo įstaigose, degalinėse ir t.), mūsų žiniomis, apyvarta šoktelėjo kelis kartus, palyginti su įprastomis dienomis. Kiek teko girdėti atsiliepimų iš dalyvių ir miesto svečių, tai daugelį nustebino gana trumpas parduotuvių ir kavinių darbo laikas. Koncertai vyko iki vėlumos, o daugelis parduotuvių buvo uždarytos 21 val. Mūsų manymu, kai kurie verslininkai nepasinaudoja proga daugiau užsidirbti.

Kokia automobilių plovimo tvarka grįžus iš varžybų trasų? Sulaukėme telefono skambučio, kad Nepriklausomybės a., prie vadinamojo namo su bokšteliais, automobiliai buvo plaunami stovėjimo vietose ir vanduo bėgo gatvėmis į bendrą miesto kanalizaciją.

– Varžybų organizatorius neatsako už sportinių automobilių švarą grįžus iš greičio ruožų. Net pasaulinio lygio varžybose tai yra pačių dalyvių rūpestis. Ralio dalyviams po varžybų galioja tos pačios kelių eismo taisyklės kaip ir visiems vairuotojams.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite