Angle down Atgal

Rajono vadovas klimpsta gilyn

Senolių išmintis sako: „Melo kojos trumpos.“ Taip atsitiko ir rajono merui, bandančiam vieną melą pridengti kitu.

Žongliruoja pareigomis

Vasario 6 d. jis, kaip ir kiti kandidatai į rajono merus bei keletas pretendentų į rajono tarybą, dalyvavo televizijos debatuose Kaune. Skirtumas tik tas, kad rajono galva nepasikuklino – į filmavimą vyko tarnybos metu ir tarnybiniu automobiliu. Tai, kad meras dalyvaus politinės agitacijos filmavime, skelbė savivaldybės oficiali rajono vadovo darbotvarkė.

Jau vien tai, kad į rinkimus einantis rajono vadovas savo rinkiminę agitaciją įtraukė į oficialų darbo laiką, o ne pasiėmė laisvadienį, rajono politikus nustebino ir suerzino.

„Gimtojo…“ paprašytas komentaro, kodėl politinei agitacijai naudojasi tarnybine padėtimi ir biudžeto pinigais, A. Vagonis bandė išsisukti, apkaltindamas savo patarėją ir administratorę, neva šios pateikė netikslią jo darbotvarkę. Dar aiškino, kad į Kauną vyko tarnybine mašina, nes buvo sutaręs susitikti su UAB „Virtualūs namai“ rangovais dėl „Žaliosios“ statybos darbų Obeliuose.

Kuo toliau – tuo daugiau melo

Bandydamas išsisukti, A. Vagonis dėstė, kad kiekvieno kandidato filmavimas truko 2 minutes, tad, suprask, dėl tiek jam neverta imti laisvadienio ir Kauną siekti nuosava mašina.

„Gimtajam…“ pradėjus domėtis jo vasario 6-osios darbo diena ir kelionėmis, savivaldybės svetainėje atsirado nauja mero darbotvarkė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite