Angle down Atgal

Rajono vadovai padėkojo Onai Mikalauskienei

Sausio 20-oji ilgametei Kėdainių kultūros centro direktorei Onai Mikalauskienei buvo paskutinė darbo diena.

Per 45 metus Kėdainių rajono kultūrai atidavusi ir 20 metų Kėdainių kultūros centrui vadovavusi O. Mikalauskienė išlydėta į pensiją.

Laikinai eiti direktorės pareigas pavesta direktoriaus pavaduotojai kultūrinei veiklai Genovaitei Gustytei. Nuolatinai eiti direktoriaus pareigas turėtų būti skelbiamas konkursas.

Kėdainių rajono savivaldybės vadovai padėkojo O. Mikalauskienei už nuoširdų darbą saugant, puoselėjant ir turtinant kultūrą. „Buvote, esate ir būsite mūsų rajono kultūros šviesulys. Ačiū už tai, ką kūrėte, darėte. Lauksime Jūsų idėjų, sumanymų, pastabų ir ateityje“, - sakė rajono meras Valentinas Tamulis. Savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius O. Mikalauskienei  linkėjo sėkmės įgyvendinant ilgai brandintus, bet  dėl laiko stokos vis atidėliotus sumanymus.

O. Mikalauskienė sakė, kad artimiausiu metu planuoja daugiau laiko skirti sau ir artimiesiems, draugams. O dar laukia kelionės bei pagalba vyrui, liaudiškos muzikos kapelos „Vilainiai“ vadovui, Antanui Mikalauskui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite