Angle down Atgal

Rajono savivaldybės vadovai susitiko su Biržų krašto verslininkais

Gruodžio 29 d. Biržų rajono savivaldybės mero Vyto Jarecko kvietimu Biržų rajono savivaldybės vadovai susitiko su UAB „ Agaras“ savininkais įmonės įkūrimo 30-mečio proga. Įmonės direktorius Petras Vainoras pristatė veiklos rezultatus, šeimos įmonės vadybos, atsakomybės specifiką. Leta Vainorienė prisiminė verslo kūrimo pradžią, situacijas muitinėse, riziką, nežinomybę.

Savivaldybės vadovai džiaugėsi, kad tėvų įkurtą ir vystomą veiklą perima šeimos atstovai − jų vaikai, kurie neišvyko į kitus miestus ar šalis, bet toliau čia, Biržuose, mato savo ateitį bei verslo plėtros viziją. Dukra Daina, sūnus Petras, kartu su tėvais atvykę į Savivaldybę, pasakojo, kaip pamažu perimdami verslą, tobulėja patys ir moko kitus savo darbuotojus. Jaunieji įmonės vadovai dalijosi įžvalgomis ir vizijomis apie tai, kaip būtų galima mokslo įstaigose rengti būsimus darbuotojus, bei atgaivinti senas ir mažai populiarias maisto technologų profesijas, apie valdžios ir verslo santykį, mėsininko profesijos prestižo stoką, įvairias edukacijos programas.

Komercijos direktorė Daina Vainoraitė-Butėnė kalbejo apie tarptautines rinkas, naują prekinį ženklą, apie personalo vadybą. Petras Vainoras akcentavo bendradarbiavimo svarbą, naujų technologijų plėtrą.

Savivaldybės meras, dalyvaujant mero pavaduotojai Audronei Garšvaitei, savivaldybės administracijos direktorei Irutei Varzienei ir jos pavaduotojai Astrai Korsakienei, UAB „Agaro“ vadovams – įmonės įkūrėjams Letai ir Petrui Vainorams − už sėkmingą verslo plėtrą, darbo vietų kūrimą, inovatyvumą, lyderystę bei aktyvią visuomeninę veiklą ir socialines iniciatyvas 30-ųjų metinių proga įteikė padėkos raštą.

Tos pačios dienos popietę Savivaldybės mero kvietimu su Savivaldybės vadovais susitikti atvyko Čygo ir Kalkio tikrosios ūkinės bendrijos „Rinkuškiai“ direktorius Rimantas Čygas. Savivaldybės vadovai domėjosi apie 2021 metų gaminius, pelniusius aukštus apdovanojimus.

Vyko diskusija apie verslo situaciją pandeminiu laikotarpiu. Įmonės direktorius papasakojo apie situaciją, kuomet reikėjo ieškoti naujų verslui išlaikytyi formų. Savivaldybės vadovus sudomino papasakota versija apie nuotolinę produkcijos degustaciją. Susitikimo metu pasidalinta pasiūlymais, pastebėjimais dėl verslo plėtros rajone.

Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas tikrajai ūkinei bendrijai „Rinkuškiai“ už kokybe ženklintos produkcijos gamybą ir Biržų krašto garsinimą šalyje bei pasaulyje įteikė padėkos raštą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite