Sportas2019 m. Rugsėjo 20 d. 14:35

Rajono meras padėkojo sportininkams, atstovavusiems Lietuvai

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt

99934

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero patarėja Inga Karbauskienė ir administracijos direktorė Valė Kulvinskienė Žagarės gimnazijoje padėkojo moksleiviams sportininkams už drąsą, pastangas ir atstovavimą Joniškio kraštui Kapyliuje (Baltarusijoje) vykusiose tarptautinėse bėgimo su kliūtimis varžybose „Kopyl – Race 2019“.

Padėkota treneriui Ruslanui Prokopenko ir jo auklėtiniams: Adrijai ir Rusnei Prokopenko, Justui Stabrauskui, Domui Šimaičiui, Danieliui Cerezuelai Petrusaitienei. Kapyliuje Joniškio sporto centro sportininkai iš Žagarės buvo vieninteliai Lietuvos atstovai.

Bėgikai varžėsi trasose, kuriose teko bristi purvu, plaukti, įveikti aukštas ir stačias įkalnes. Tačiau tai nesutrukdė sportininkams pasiekti puikių rezultatų. Sidabro medalį 11–14 m. mergaičių grupėje įveikusi 1,5 km trasą su 6 kliūtimis iškovojo Adrija Prokopenko. 14–18 metų vaikinų ir merginų kategorijoje 5 km distancijoje su 17 dirbtinių ir natūralių kliūčių puikiai pasirodė Rusnė Prokopenko, kuri tarp merginų iškovojo aukso medalį.

Praėjusių metų rezultatą pagerino ir prizinę 5 vietą iškovojo J. Stabrauskas, o septintas šioje sunkioje distancijoje buvo D. Cerezuela Petrusaitiene. 8 km bėgime su 22 kliūtimis 41+ amžiaus grupėje sidabro medalį laimėjo mokytojas, treneris R. Prokopenko, o absoliučioje įskaitoje iš 148 bėgikų jis finišavo 11.

Joniškio rajono savivaldybė ir Kapyliaus savivaldybė 2009 m. vasario 21 d. yra pasirašiusios bendradarbiavimo sutartį.