Angle down Atgal

Rajoninis priešmokyklinio ugdymo grupių saugaus eismo renginys

Kupiškio mokykloje „Varpelis“ vyko tradicinis, jau septintus metus iš eilės organizuojamas, saugaus eismo renginys „Žiniukė ir Nežiniukas saugios gatvės šalyje“, kuriame dalyvavo komandos iš Kupiškio vaikų lopšelio-darželio „Obelėlė“, Subačiaus lopšelio-darželio ir Kupiškio mokyklos „Varpelis“. Šio renginio tikslas – žaidimo forma įtvirtinti vaikų žinias apie saugų eismą, skatinti ir pratinti laikytis saugaus elgesio taisyklių, pratinti suvokti savo sveikatos ir gyvybės vertę, padėti vaikams suprasti kelių eismo taisyklių svarbą, kad jie įgytas žinias taikytų praktikoje.

Dalyvių žinias vertino komisija: Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Viktorija Aelita Budrienė, Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Vytautas Knizikevičius, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos socialinė pedagogė, Pagalbos bei specialiojo socialinio emocinio vertybinio pilietinio ugdymo komandos vadovė Audronė Matuzevičienė. Renginio dalyvius aplankė policijos bičiulis Amsis.

Šiemet renginio dalyvių laukė staigmena – vietoj įprastų užduočių Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokiniai ir jaunieji policijos rėmėjai vaidino įvairias situacijas, paruošė praktines užduotėles ir žaidė žaidimą su komandų nariais.

Mažieji dalyviai paruošė komandų prisistatymus, kurie buvo įdomūs, kūrybiški, atitiko renginio temą ir buvo tinkamai įvertinti komisijos. Policijos pareigūnė priminė mažiesiems dalyviams, kodėl reikia laikytis saugaus elgesio taisyklių ir kokios pasekmės laukia tų, kurie jų nesilaiko. Renginio pabaigoje visos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais bei dovanėlėmis, o mažieji dalyviai draugišku apkabinimu padėkojo gimnazistams už įdomiai ir naudingai praleistą laiką.

Mokymasis kartu, draugiškoje aplinkoje, padeda geriau įsiminti kaip elgtis, būti saugiam įvairiose situacijose.

Vyresnioji tyrėja Viktorija Aelita Budrienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite