Angle down Atgal

Rajone – jau trečias susirgimo dėl COVID-19 atvejis

Mūsų rajone nustatytas trečias susirgimas dėl koronavirusinės infekcijos COVID-19, antradienį vakare pranešė Lazdijų rajono savivaldybė.

Teigiamas tyrimo atsakymas patvirtintas trečiam tos pačios šeimos, kuri teigiamus tyrimo atsakymus gavo praėjusį sekmadienį, asmeniui.

Šeima gyvena Veisiejų seniūnijoje. Į užsienį nė vienas šeimos narių išvykęs nebuvo.

Primename, jog savaitgalį susirgimas dėl koronavirusinės infekcijos COVID-19 patvirtintas dviem vienos šeimos nariams – vyrui ir žmonai. Pajutę susirgimo simptomus, jie nuvyko išsitirti. Yra žinoma, kad šeima gegužės 13, 14 ir 18 dienomis lankėsi degalinėje „Viada“, esančioje Lazdijuose, Turistų gatvėje, o ketvirtadienį – Veisiejų miesto turguje.

Rajono gyventojus Savivaldybė ragina būti budriais ir atsakingai elgtis viešose vietose – dėvėti apsaugines veido kaukes, dezinfekuoti rankas ir mūvėti apsaugines pirštines. Pajutus bent kokius susirgimo, panašaus į susirgimą dėl COVID-19 simptomus (kosulys, čiaudėjimas, karščiavimas, uoslės praradimas) skubiai kreiptis koronavirusinės linijos telefonu 1808 arba į savo šeimos gydytoją ir nedelsiant vykti atlikti tyrimų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite